حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 12:26:12
سرویس اقتصادی
قادری مطرح کرد:

هشدار نسبت به افزایش کسری بودجه هدفمندی/ همه نگران تبعات سیاسی قطع یارانه ها هستند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نسبت به افزایش کسری بودجه دولت در بخش هدفمندی هشدار داد و گفت: با حذف تبصره های الحاقی که حذف ۳۰ درصد از یارانه بگیران در آن عنوان شده بود دولت همچنان با کسری بودجه مواجه است.
هشدار نسبت به افزایش کسری بودجه هدفمندی/ همه نگران تبعات سیاسی قطع یارانه ها هستند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نسبت به افزایش کسری بودجه دولت در بخش هدفمندی هشدار داد و گفت: با حذف تبصره های الحاقی که حذف 30 درصد از یارانه بگیران در آن عنوان شده بود دولت همچنان با کسری بودجه مواجه است. https://cdn.icana.ir/d/019/44581.jpg هشدار,نسبت,به,افزایش,کسری,بودجه,هدفمندی/,همه,نگران,تبعات,سیاسی,قطع,یارانه,ها,هستند Icana

جعفر قادری در گفت و گو با خانه ملت با بیان کسری 14 هزار میلیارد تومانی بودجه هدفمندی دولت افزود: بر اساس بودجه امسال درآمد دولت حاصل از اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها در سال 92 تا مبلغ 50 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده بود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درآمد مذکور تا مبلغ 38 هزار و 800 میلیارد تومان به‌صورت ماهانه و متوازن از محل اصلاح قیمتهای حامل های انرژی و تا 11 هزار و 200 میلیارد تومان از محل یارانه‌های نان، برق و سایر کالاها حاصل می شود.

رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: براساس بخش هزینه ای بودجه امسال از کل درآمد 50 هزار میلیارد تومان، 42 هزار میلیارد تومان باید در قالب یارانه نقدی در اختیار مردم قرار گیرد و 8هزار میلیارد تومان دیگر نیز باید در اخیتار بخش دولتی قرار گیرد.

قادری با تاکید بر اینکه با حذف تبصره های الحاقی که حذف 30 درصد از یارانه بگیران در آن عنوان شده بود دولت همچنان با کسری بودجه مواجه است، نسبت به افزایش کسری بودجه در بخش هدفمندی هشدار داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به این سوال که چرا علی رغم کسری 14 هزار میلیارد تومانی، دولت در مجلس موافق حذف 30 درصد از یارانه بگیران از دریافت یارانه نقدی بود، گفت: همه نگران تبعات سیاسی قطع یارانه برخی دهک ها هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet