خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 11:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

طرح‌های آبرسانی دهلران نیازمند 800 میلیارد ریال اوراق مشارکت

نماینده‌ی حوزه‌ی جنوبی ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح‌های آبرسانی دهلران نیازمند بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت است.
طرح‌های آبرسانی دهلران نیازمند 800 میلیارد ریال اوراق مشارکت نماینده‌ی حوزه‌ی جنوبی ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح‌های آبرسانی دهلران نیازمند بیش از 800 میلیارد ریال اوراق مشارکت است. https://cdn.icana.ir/d/019/44885.jpg طرح‌های,آبرسانی,دهلران,نیازمند,800,میلیارد,ریال,اوراق,مشارکت Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی‌محمد احمدی اظهار کرد: این اوراق مشارکت برای اجرای سدهای میمه، دویرج، شبکه‌های آبیاری و زهکشی دویرج مورد نیاز است.
وی با بیان این‌که در صورت تحقق 50 درصدی این اوراق به‌طور یقین سد میمه و شبکه‌های آبیاری و زهکشی دویرج فعال می‌شوند، افزود:عملیات اجرایی سد میمه در بخش مرکزی دهلران اکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
نماینده‌ی شهرستان‌های دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این طرح زمینه‌ی آبیاری بیش از 6000 هکتار از زمین‌های کشاورزی منطقه را فراهم می‌کند.
عضو کمیسیون برنامه‌ی بودجه‌ی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که به‌زودی با تزریق اعتبار این طرح فعال و زمینه‌ی سرعت بخشی در عملیات اجرایی آن فراهم می‌شود، خاطرنشان کرد: در این حوزه هیچ طرحی به علت نبود پول معطل نشده و جاده‌ی چمسرخ نیز از طرح‌هایی است که نقش مهمی در آسانی تردد به زرین‌آباد و ارتباط دو استان ایلام و خوزستان دارد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی یادآور شد: با توجه به بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از این طرح به‌زودی روند اجرایی آن نیز سرعت می‌گیرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet