شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/18 12:49:32
سرویس سیاسی
اکبریان:

اقدامات غیرقانونی دراستانداری‌ها متوقف نشود، سئوال از وزیرکشور دوباره به جریان می‌افتد

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس با اشاره به فرصت یک‌هفته‌ای نمایندگان سئوال‌کننده به رحمانی‌فضلی، گفت: اگر اقدامات غیرقانونی دراستانداری‌ها متوقف نشود، سئوال از وزیرکشور دوباره به جریان می‌افتد.
اقدامات غیرقانونی دراستانداری‌ها متوقف نشود، سئوال از وزیرکشور دوباره به جریان می‌افتد نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس با اشاره به فرصت یک‌هفته‌ای نمایندگان سئوال‌کننده به رحمانی‌فضلی، گفت: اگر اقدامات غیرقانونی دراستانداری‌ها متوقف نشود، سئوال از وزیرکشور دوباره به جریان می‌افتد. https://cdn.icana.ir/d/019/42935.jpg اقدامات,غیرقانونی,دراستانداری‌ها,متوقف,نشود،,سئوال,از,وزیرکشور,دوباره,به,جریان,می‌افتد Icana

عزیز اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مهلت یک‌ هفته‌ای رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای پاسخگویی به سؤال نمایندگان روز (سه‌شنبه 21 آبان) به پایان می‌رسد، گفت: وزیر کشور باید در این مدت اقدامات عملی را برای رفع دغدغه‌های نمایندگان انجام دهد.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه براساس نشست‌ مشترک نمایندگان سؤال‌کننده با وزیر و معاون پارلمانی وزارت کشور مقرر شد که این وزارتخانه در مهلت یک هفته‌ای برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر   و حل مشکلات انتصابات در استانداری‌ها راه حل مناسبی پیدا کند، افزود:‌ متأسفانه هنوز در استانداری‌ها اقدامات غیرقانونی انجام می‌شود، از طرف دیگر وزارت کشور هیچ راه‌حلی برای مبارزه با باندهای مواد مخدر  به مجلس ارائه نکرده است.

وی با بیان اینکه برخی مسئولان استاندار‌‌‌ی‌ها به برنامه‌های رحمانی‌فضلی در وزارت کشور بی‌توجهی می‌کنند، تصریح کرد: اگر تا سه‌شنبه اقدام مثبتی در جهت رفع دغدغه‌ نمایندگان انجام نشود، هفته آینده سؤال از وزیر کشور بار دیگر در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس بررسی می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در مجلس برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان خبر داد و گفت: وزیر کشور با حضور در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس باید گزارشی را از پیشرفت برنامه‌ها و رفع دغدغه‌ها نمایندگان ارائه کند، از این‌رو اگر گزارش مربوطه مورد تأیید نمایندگان نباشد، سؤال از وزیر به صحن علنی مجلس ارجاع داده می‌شود.

لازم به ذکر است که عزیز اکبریان و یونس اسدی به‌عنوان دو نماینده سؤال‌کننده از وزیر کشور در هفته گذشته مهلت یک‌هفته‌ای را برای رفع مشکلات به وزیر مربوطه دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet