عید سعید فطر
1392/08/18 12:47:16
سرویس اقتصادی
سرقلعه با تشریح جلسه مجمع نمایندگان لردگان با وزیر نیرو خبر داد:

وعده وزیر نیرو برای بررسی آب شرب، کشاورزی و صنعت استان چهارمحال‌و‌بختیاری

رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان لردگان گفت: وزیر نیرو وعده داد تمام دغدغه‌های مردم و نمایندگان استان در سه حوزه شرب، کشاورزی و صنعت بررسی و و در جهت رفع آن اقدام شود.
وعده وزیر نیرو برای بررسی آب شرب، کشاورزی و صنعت استان چهارمحال‌و‌بختیاری رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان لردگان گفت: وزیر نیرو وعده داد تمام دغدغه‌های مردم و نمایندگان استان در سه حوزه شرب، کشاورزی و صنعت بررسی و و در جهت رفع آن اقدام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44580.jpg وعده,وزیر,نیرو,برای,بررسی,آب,شرب،,کشاورزی,و,صنعت,استان,چهارمحال‌و‌بختیاری Icana

مجید جلیل سرقلعه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه‌ مجمع نمایندگان استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با وزیر نیرو، تصریح کرد: این جلسه در محل آب منطقه‌ای تهران برگزار شد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه مذکور ابتدا نمایندگان اصفهان و یزد مشکلات آب در سه حوزه استان‌های خود را مطرح کردند.

وی گفت: در ادامه جلسه نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری بر تاثیر سوء و منفی تنل بهشت‌آباد بر کشاورزی، شغل و محیط زیست استان و همچنین تخصیص و حق‌آبه استان و انتقال آب ونک به شهرستان لردگان تاکید کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: همچنین فتاحی از کارشناسان آب دانشگاه استان مضرات این نوع انتقال آب را با دلیل و کارشناسی برای وزیر تشریح کرد.

سرقلعه تصریح کرد: وزیر نیرو وعده داد که هرگونه انتقال بین حوزه‌ای باید به تصویب شورای عالی آب کشور برسد و بدون تایید کارشناسان آب وزارت هیچ‌گونه پروژه‌ای اجرا نمی‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان لردگان افزود: همچنین وزیر نیرو وعده داد تمام دغدغه‌های مردم و نمایندگان استان در سه حوزه شرب، کشاورزی و صنعت بررسی و در جهت رفع آن اقدام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet