حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 12:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پاپی‌زاده خبر داد

بررسی علل آلودگی هوای شهرهای بزرگ در کمیسیون کشاورزی مجلس

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی علل آلودگی هوای شهرهای بزرگ کشور در این کمیسیون طی هفته آینده خبر داد.
بررسی علل آلودگی هوای شهرهای بزرگ در کمیسیون کشاورزی مجلس عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی علل آلودگی هوای شهرهای بزرگ کشور در این کمیسیون طی هفته آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44781.jpg بررسی,علل,آلودگی,هوای,شهرهای,بزرگ,در,کمیسیون,کشاورزی,مجلس Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباس پاپی‌زاده عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون برای مقابله با آلودگی هوای شهر بزرگ، گفت: براساس نتایج برآوردهایی که به دست آورده‌ایم، میزان آلایندگی هوای شهرهای بزرگ کشور طی هفته‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است که باید به آن توجه شود.
وی افزود: بررسی علل آلودگی هوای شهرهای بزرگ در دستور کار کمیسیون قرار گرفته و جلساتی را در هفته آینده با مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر نهادها خواهیم داشت.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تأکید کرد: یکی از عواملی که می‌‌توان برای آلودگی هوای شهرهای بزرگ برشمرد، وقوع پدیده وارونگی هواست که هر ساله در این مقطع زمانی شاهد آن هستیم، اما باید راه‌حل اساسی برای آن اندیشیده شود. نباید این مسئله برای مسئولان یک امر عادی تلقی شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، پاپی‌زاده اظهار داشت: با توجه به اینکه کمیسیون‌های تخصصی در این هفته جلسه ندارند، بنابراین بررسی علل آلودگی هوای شهرهای بزرگ در دستور کار جلسات هفته آینده کمیسیون و پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه قرار گرفته است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet