حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 12:49:43
سرویس فرهنگی
دامادی در گفتگو با خانه ملت:

سهمیه عمره زوج‌های جوان در هاله‌ای از ابهام/ سازمان حج و زیارت پاسخ دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه حضور زوج‌های جوان در محیطی معنوی برای آشنایی با معارف اهل البیت (ع) حائز اهمیت است، گفت: متاسفانه سهمیه عمره زوج های جوان بیش از ۲سال است که بلاتکیف بوده و سازمان حج و زیارت نیز هیچ گونه اظهار نظر یا اقدامی برای رفع این معضل انجام نداده است.
سهمیه عمره زوج‌های جوان در هاله‌ای از ابهام/ سازمان حج و زیارت پاسخ دهد عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه حضور زوج‌های جوان در محیطی معنوی برای آشنایی با معارف اهل البیت (ع) حائز اهمیت است، گفت: متاسفانه سهمیه عمره زوج های جوان بیش از 2سال است که بلاتکیف بوده و سازمان حج و زیارت نیز هیچ گونه اظهار نظر یا اقدامی برای رفع این معضل انجام نداده است. https://cdn.icana.ir/d/019/42913.jpg سهمیه,عمره,زوج‌های,جوان,در,هاله‌ای,از,ابهام/,سازمان,حج,و,زیارت,پاسخ,دهد Icana

محمد دامادی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری زمان ثبت‌نام عمره دانشجویی، افزود: برگزاری عمره دانشجویی به ویژه برای دانشجویان متاهل به منظور ترویج فرهنگ اسلامی کار پسندیده و قابل تقدیری است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متاسفانه با وجود آنکه سفر عمره زوج های جوان برای ترغیب جوانان به ازدواج و آشنایی آنها با معارف اهل‌البیت (ع) بسیار حائز  اهمیت است اما دراین چند سال اخیر این سهمیه اعمال نشده و منجر به بلاتکلیفی آنان شده که بدون‌شک این شرایط به جامعه آسیب خواهد رساند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ یادآور شد: امید است سازمان حج و زیارت هرچه سریع‌تر نسبت به احیا وافزایش این سهمیه اقدام نماید و اولویت را به کسانی که در این طرح  ثبت نام کرده اند اما نام آنها هنوز در لیست قرعه کشی وجود ندارد، قرار دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی آماده هرگونه پاسخ سازمان حج و زیارت در این موضوع است که آیا این سهمیه حذف شده یا خیر و اگر حذف نشده چرا حالت اجرایی به خود نمی‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet