خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/18 12:53:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نظر فراکسیون رهروان نسبت به وزیر پیشنهادی اعلام می شود

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل چالشی که در انتخاب وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ایجاد شده فراکسیون رهروان قبل از آغاز جلسه رای اعتماد و یا پس از اظهارات مخالفان و موافقان وزیر پیشنهادی نظر قطعی خود را به مجلس اعلام خواهد کرد.
نظر فراکسیون رهروان نسبت به وزیر پیشنهادی اعلام می شود عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل چالشی که در انتخاب وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ایجاد شده فراکسیون رهروان قبل از آغاز جلسه رای اعتماد و یا پس از اظهارات مخالفان و موافقان وزیر پیشنهادی نظر قطعی خود را به مجلس اعلام خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44524.jpg نظر,فراکسیون,رهروان,نسبت,به,وزیر,پیشنهادی,اعلام,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج عبدی از برگزاری جلسه فراکسیون رهروان با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در روز یکشنبه و قبل از آغاز جلسه علنی بررسی رای اعتماد خبر داد.
نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی آباد اظهار داشت: اگر روز یکشنبه قبل از جلسه علنی در خصوص رای اعتماد به وزیر پیشنهادی به نتیجه قطعی نرسیم فراکسیون تصمیم دارد بعد از اظهار نظر های موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس نظر خود را به صورت بیانیه و یا شفاهی بیان کند.
وی در خصوص علت ضرورت اعلام نظر فراکسیون رهروان در خصوص وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: احساس می کنیم وزارت ورزش و جوانان با چالش جدی مواجه شده و باید هر چه سریعتر این وزارت خانه تعیین تکلیف شود.
وی با اشاره به این که شایعاتی در خصوص سابقه سیاسی سجادی وجود دارد گفت: شایعاتی در خصوص استعفا ایشان همزمان با استعفا مجلس ششم در دوره اصلاحات وجود دارد که باید در این خصوص از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سوال کنیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی تاکنون در خصوص رای اعتماد به هیچ یک از وزرا پیشنهادی اعلام نظر رسمی نکرده بود که این امر موجب اعتراض اعضای این فراکسیون بود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet