هدر موبایل
1392/08/18 13:42:06
سرویس سیاسی
در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انجام می‌شود؛

ظریف برای تشریح دستاوردهای نشست ژنو هفته‌آینده به مجلس می‌آید

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، از حضور محمدجواد ظریف وزیر خارجه در نشست هفته آینده این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست تیم‌ مذاکره‌کننده هسته‌ای درباره دستاوردهای نشست ژنو گزارش می‌دهد.
ظریف برای تشریح دستاوردهای نشست ژنو هفته‌آینده به مجلس می‌آید عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، از حضور محمدجواد ظریف وزیر خارجه در نشست هفته آینده این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست تیم‌ مذاکره‌کننده هسته‌ای درباره دستاوردهای نشست ژنو گزارش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/45130.jpg ظریف,برای,تشریح,دستاوردهای,نشست,ژنو,هفته‌آینده,به,مجلس,می‌آید Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست هفته آینده کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: به طور حتم این کمیسیون موضوعات و تحولات بین‌المللی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، از حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در نشست هفته آینده کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس خبر داد و افزود: ظریف توضیحاتی را درباره دستاوردها و نتایج نشست هسته‌ای ایران و 1+5 به نمایندگان ارائه می‌کند، از طرف دیگر قطعا مجید تخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه و سیدعباس عراقچی معاون بین الملل وزارت خارجه در این روز ظریف را همراهی می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، ادامه داد: همچنین فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس در نشست هفته آینده خود به بررسی موضوعات و دستاوردهای مذاکرات هسته‌ای با حضور مسئولان خواهد پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet