حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 12:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

توجه به تحریم های نفتی و بانکی در مذاکرات/تیم مذاکره کننده مورد حمایت ملت هستند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحریم هایی که علیه ایران در حوزه نفت و بانک ها اعمل می شود، جزو مسائلی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرد.
توجه به تحریم های نفتی و بانکی در مذاکرات/تیم مذاکره کننده مورد حمایت ملت هستند یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحریم هایی که علیه ایران در حوزه نفت و بانک ها اعمل می شود، جزو مسائلی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg توجه,به,تحریم,های,نفتی,و,بانکی,در,مذاکرات/تیم,مذاکره,کننده,مورد,حمایت,ملت,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت پور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره پشتیبانی فعال از تیم مذاکره هسته ای ایران در ژنو گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری به صراحت در سخنان خود بر این مسئله تاکید کرده‌اند، تیم مذاکره کننده هسته‌ای مورد حمایت کامل ملت ایران قرار دارند.
وی افزود: در سایه همین حمایت است که تیم مذاکره کننده ایران خواهد توانست، حقانیت ایران را در عرصه داخلی و خارجی به اثبات برساند و به خوبی از آنان حمایت کند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: متاسفانه امروز به دلایل سیاسی برخی فشارها در عرصه بین الملل بر ایران به دلیل برخورداری از حقوق حقه خود وارد شده است که به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
حقیقت‌پور با اشاره به این که باید تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران لغو شود، گفت: تحریم‌های که علیه ایران در حوزه نفت و بانک ها اعمال می‌شود، جزو مسائلی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: اعطای هرگونه امتیازی در این رابطه بدون توجه به این مسائل سبب می شود که حقوق ملت ایران مورد توجه قرار نگیرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet