حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 15:39:46
سرویس اقتصادی
نیازآذری خبر داد:

اختصاص بیش از32 میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی مازندران

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس، گفت: ازسوی بانک کشاورزی حدود ۳۲ میلیارد و ۵۵۰میلیون تومان اعتبار برای خرید ماشین آلات کشاورزی، کمباین و تراکتور متوسط و نیمه سنگین در جهت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی استان مازندران در نظر گرفته شده است.
اختصاص بیش از32 میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی مازندران عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس، گفت: ازسوی بانک کشاورزی حدود 32 میلیارد و 550میلیون تومان اعتبار برای خرید ماشین آلات کشاورزی، کمباین و تراکتور متوسط و نیمه سنگین در جهت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی استان مازندران در نظر گرفته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/51695.jpg اختصاص,بیش,از32,میلیارد,تومان,برای,توسعه,مکانیزاسیون,کشاورزی,مازندران Icana

حسین نیازآذری درگفت وگو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به یکی ازسیاست های مهم اساسی و زیر بنایی درراستای تحقق اهداف توسعه پایدار بخش کشاورزی، گفت: به طور حتم  یکی از سیاست های مهم و اساسی درجهت رسیدن به خود کفایی و ارتقای کمی و کیفی تولید محصولات کشاورزی و همچنین کاهش ضایعات در مراحل کاشت، داشت و برداشت از سطح مزارع و باغات ، توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و انجام به موقع عملیات کشاورزی است.

نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی، درخصوص افزایش سهم اعتباری توسعه مکانیزاسیون کشاورزی درسال جاری، تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری جدی و مدون کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس  و وزیر جهاد کشاورزی اعتباری از سوی بانک کشاورزی برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی اختصاص یافت به طوری که سهم مازندران از این میزان اعتبار تخصیصی برای توسعه مکانیزاسیون 325 میلیارد و 500 میلیون ریال است.

 این نماینده مردم در مجلس نهم، اظهار داشت: ازسوی بانک کشاورزی حدود 32 میلیارد و 550میلیون تومان اعتبار برای خرید ماشین آلات کشاورزی، کمباین و تراکتور متوسط و تراکتور نیمه سنگین درجهت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی استان مازندران در نظر گرفته شده است.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس، گفت: امیدواریم ازسوی سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها با هماهنگی بانک کشاورزی استان درراستای توجه بیشتر به بخش کشاورزی این موضوع عملیاتی و اجرایی شود.

پایان پیام/   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet