حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 15:35:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپورشهرضایی مطرح کرد:

تلاش رژیم صهیونیستی برای کارشکنی در روند مذاکرات هسته ای

رژیم صهیونیستی در حال تلاش جدی برای کارشکنی در روند مذاکرات برای دستیابی به توافق هسته ای است و نمونه بارز آن نیز اظهارات نتانیاهو است.
تلاش رژیم صهیونیستی برای کارشکنی در روند مذاکرات هسته ای رژیم صهیونیستی در حال تلاش جدی برای کارشکنی در روند مذاکرات برای دستیابی به توافق هسته ای است و نمونه بارز آن نیز اظهارات نتانیاهو است. https://cdn.icana.ir/d/019/42846.jpg تلاش,رژیم,صهیونیستی,برای,کارشکنی,در,روند,مذاکرات,هسته,ای Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عوض حیدرپورشهرضایی، فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اظهارات بنیامین نتانیاهو در خصوص روند مذاکرات هسته ای ایران گفت: رژیم صهیونیستی در حال تلاش جدی برای کارشکنی در روند مذاکرات برای دستیابی به توافق هسته ای است و نمونه بارز آن نیز اظهارات نتانیاهو است.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: غرب باید بتواند بر اساس منطق و استدلال روند مذاکرات را پیگیری کند و زیر فشار لابی های صهیونیستی روند مذاکرات را مختل نسازد.
حیدرپور شهرضایی تصریح کرد:هوشمندی تیم مذاکره کننده و حمایت همه جانبه در داخل کشور از تیم مذاکره کننده بدون شک موجب خشم صهیونیست ها و بعضا کشورهای هم پیمان آنان در منطقه شده است.
وی با بیان این که با دیپلماسی جدید ایران بحث تحریم ها و فشارهای اقتصادی رفع می شود ، گفت: یکی از اهداف تیم مذاکره کننده برداشتن تحریم هاست که تا به این لحظه خود تیم مذاکره کننده در حد کلی از اخبار امیدوار کننده ای خبر داده اند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خاتمه تصریح کرد: رهبر انقلاب فرموده اند که هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است، تضعیف کند و برای رسیدن به این هدف همه باید کمک کنند و کسی نباید به تیم مذاکره کننده اعتراض کند.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی ایران و کشورهای عضو گروه 1+5 از روز پنجشنبه -16 آبان - در ژنو سوئیس آغاز شد. در این بین "بنیامین نتانیاهو" با انتشار مطلبی جدید در توئیتر خود اعلام کرد : «ایرانیان حالا نسبت به قبل خیلی راضی و خشنود هستند زیرا آنها همه چیز به دست آوردند اما هیچ چیزی از دست نداند و اگر خبرهای ارسالی از ژنو درست باشد، این توافق قرن برای ایران خواهد بود."نتانیاهو، پیشتر نیز اعلام کرده بود که کشورهای 1+5 در حال ارتکاب اشتباهی تاریخی در خصوص موضوع هسته ای ایران هستند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet