حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 14:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منادی سپیدان:

سجادی در حوزه ورزش تخصص و تبحر دارد

نصرالله سجادی به نسبت دو گزینه قبلی معرفی شده برای وزارت ورزش و جونان تجربه و تبحر خوبی در حوزه ورزش دارد.
سجادی در حوزه ورزش تخصص و تبحر دارد نصرالله سجادی به نسبت دو گزینه قبلی معرفی شده برای وزارت ورزش و جونان تجربه و تبحر خوبی در حوزه ورزش دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43125.jpg سجادی,در,حوزه,ورزش,تخصص,و,تبحر,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا منادی سپیدان، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در ارزیابی از وزیر ورزش و جوانان گفت:نصرالله سجادی به نسبت دو گزینه قبلی معرفی شده برای وزارت ورزش و جونان تجربه و تبحر خوبی در حوزه ورزش دارد.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:به نظر می رسد نگاه کلی به وزیر سوم پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان مثبت باشد و به طور کلی مجلس از معرفی یک چهره ورزشی رضایت دارد.
منادی سپیدان تصریح کرد:وضعیت ورزش کشور در شرایطی است که دغدغه هایی زیادی برای این حوزه وجود دارد که با توجه به این موضوع انتخاب یک وزیر برای این وزارتخانه که در خوزه ورزش تخصص داشته باشد از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی ادامه داد: در مورد حوزه جوانان نیز دغدغه هایی زیادی وجود دارد که امیدواریم سجادی در حوزه جوانان نیز برنامه جامعی داشته باشد.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در خاتمه تصریح کرد: فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در جلسه صبح فردا برنامه های سجادی را بررسی می کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet