هدر موبایل
1392/08/18 15:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انتقاد نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از لغو طرح شبنم و ایران کد:

وزارت صنعت و معدن هر چه سریع تر جایگزین طرح های لغو شده را معرفی کند

دو طرح شبنم و ایران کد مصوبات هیئت دولت بوده اند و برای لغو آن ها نیازی به مجوز مجلس نبود اما تاکید شده بود که دولت در صورتی این دو طرح را لغو کند که جایگزینی برای آن ها داشته باشد.
وزارت صنعت و معدن هر چه سریع تر جایگزین طرح های لغو شده را معرفی کند دو طرح شبنم و ایران کد مصوبات هیئت دولت بوده اند و برای لغو آن ها نیازی به مجوز مجلس نبود اما تاکید شده بود که دولت در صورتی این دو طرح را لغو کند که جایگزینی برای آن ها داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg وزارت,صنعت,و,معدن,هر,چه,سریع,تر,جایگزین,طرح,های,لغو,شده,را,معرفی,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عزیز اکبریان، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اعلام وزارت صنعت و معدن و تجارت مبنی بر لغو رسمی دو طرحی شبنم و ایران کد گفت:پیش از این به دولت تاکید شده بود که زمانی که اگر تصمیم بر لغو دو طرح شبنم و ایران کد دارد، باید بخشنامه و طرح جدیدی را معرفی کنند که در آن مشخص شود که تفکیک کالا قاچاق از غیر قاچاق به چه صورت باید انجام شود.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: دو طرح شبنم و ایران کد مصوبات هیئت دولت بوده اند و برای لغو آن ها نیازی به مجوز مجلس نبود اما تاکید شده بود که دولت در صورتی این دو طرح را لغو کند که جایگزینی برای آن ها داشته باشد.
اکبریان تصریح کرد:این دست از اقدامات عجولانه رفتارهایی است که امیدوار بودیم در این دولت تکرار نشود اما می بینیم که باز هم رخ می دهد.
وی ادامه داد: دولت مدعی است که با لغو این طرح ها صادرات و واردات کشور تسهیل می شود اما این ادعا برای ما سندیتی ندارد.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه تصریح کرد: وزارت صنعت و معدن هر چه سریع تر جایگزین طرح های لغو شده را معرفی کند کما این که مسئولان این وزارتخانه قول داده بودند راهکار دیگری را جایگزین این دو طرح کنند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet