خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 21:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحیمی:

در تلاشیم تفریغ بودجه 91 را به موقع به مجلس ارائه دهیم

رییس دیوان محاسبات کشور گفت: کارهای مقدماتی برای تفریغ بودجه ۹۱ انجام شده و در تلاشیم که به موقع تفریغ بودجه را به مجلس ارائه دهیم که بتواند برای بودجه سال آینده استفاده کند.
در تلاشیم تفریغ بودجه 91 را به موقع به مجلس ارائه دهیم رییس دیوان محاسبات کشور گفت: کارهای مقدماتی برای تفریغ بودجه 91 انجام شده و در تلاشیم که به موقع تفریغ بودجه را به مجلس ارائه دهیم که بتواند برای بودجه سال آینده استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/45895.jpg در,تلاشیم,تفریغ,بودجه,91,را,به,موقع,به,مجلس,ارائه,دهیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ امین حسین رحیمی افزود: البته اخیرا کارهایی انجام داده‌ایم تا از تخلفاتی که در بودجه به وجود می‌آید، جلوگیری کنیم.
وی اظهار کرد: یکسری مقررات در قانون بودجه وجود دارد که تخلف‌زاست بنابراین طی نامه‌ای به دولت اعلام کرده‌ایم که این موارد را در لایحه بودجه سال آینده نیاورد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، رحیمی ادامه داد: در واقع این موارد همان نتیجه‌ای است که تفریغ بودجه اعلام می‌کند تا بند‌های مختلفی که در سال‌های قبل مورد اشکال بوده در قانون بودجه سال بعد نیاید لذا این موارد را هم به مجلس اعلام می‌کنیم و به دولت نیز اعلام کرده‌ایم در لایحه بودجه مدنظر قرار دهد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet