هدر موبایل
1392/08/19 09:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی تاکید کرد:

مذاکرات ژنو یک راستی‌آزمایی برای آمریکا و هم‌پیمانان غربی/ لزوم پیش‌برد مذاکرات بر اساس "نقشه راه ترسیمی" و "منافع ملی"

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دور جدید مذاکرات ایران و ۱+۵ گفت: اگر تیم مذاکره‌کننده کشورمان بتواند بر اساس نقشه راه ترسیم شده و با محوریت منافع ملی ما کار را جلو ببرد، قطعا می‌تواند یک موفقیت تلقی شود.
مذاکرات ژنو یک راستی‌آزمایی برای آمریکا و هم‌پیمانان غربی/ لزوم پیش‌برد مذاکرات بر اساس "نقشه راه ترسیمی" و "منافع ملی" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دور جدید مذاکرات ایران و 1+5 گفت: اگر تیم مذاکره‌کننده کشورمان بتواند بر اساس نقشه راه ترسیم شده و با محوریت منافع ملی ما کار را جلو ببرد، قطعا می‌تواند یک موفقیت تلقی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51122.jpg مذاکرات,ژنو,یک,راستی‌آزمایی,برای,آمریکا,و,هم‌پیمانان,غربی/,لزوم,پیش‌برد,مذاکرات,بر,اساس,"نقشه,راه,ترسیمی",و,"منافع,ملی" Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی با اشاره به دور جدید مذاکرات ایران و 1+5 که از دو روز پیش در ژنو سوئیس آغاز شده است گفت: آنچه که مسلم است اینکه همه طرفین، مذاکرات را جدی گرفته‌اند.

وی افزود: اعضای گروه 1+5 مذاکرات را جدی گرفته‌اند و هم اینکه ارتقای سطح مذاکرات به وزرای امور خارجه بدون هماهنگی قبلی نشان‌دهنده تلقی جدی این کشورها برای ادامه مذاکرات است.
 
بروجردی تصریح کرد: اگر تیم مذاکره‌کننده بتواند براساس نقشه راه ترسیم شده و با محوریت منافع ملی ما کار را جلو ببرد، قطعا می‌تواند یک موفقیت تلقی شود.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت:‌ در هر صورت کار، کار پیچیده و سختی است و اگر حتی گام‌های اولیه هم در جهت توافق برداشته شود، باز هم حائز اهمیت است.
 
وی تاکید کرد: باید منتظر بود تا ببینیم خروجی مذاکرات چه خواهد بود.
 
نماینده مردم بروجرد در خصوص اینکه آیا ادامه مذاکرات تا این لحظه موفقیت‌آمیز است یا خیر؟ گفت:‌ در هر
صورت مقام معظم رهبری فرمودند اگر مذاکرات به نتیجه برسد چه بهتر و فرمودند که ما از مذاکرات ضرر نمی‌کنیم و از دید من یک راستی‌آزمایی برای آمریکا و هم‌پیمانان غربی این کشور است تا چه میزان صادقانه و جدی در این زمینه عمل می‌کند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛دور دوم مذاکرات ایران و گروه 1+5 متشکل از آمریکا، انگلیس، فرانسه، چین، روسیه و آلمان از روز پنج‌شنبه (16 آبان‌ماه) در شهر ژنو سوئیس آغاز شده است. /
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet