هدر موبایل
1392/08/19 11:35:23
سرویس اقتصادی
باقری بناب مطرح کرد:

ضرورت مناظره بین نمایندگان اقتصادی دولت دهم و یازدهم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به آمارهای اقتصادی متفاوت گفت: صدا وسیما یکطرفه قضاوت نکند و همانطور که به وزیر اقتصاد دولت دهم درباره موضوع خزانه دولت زمان داد، باید برای رفع ابهامات در خصوص خزانه دولت از نماینده اقتصادی دولت یازدهم نیز دعوت کند و برگزاری مناظره ای اقتصادی بین نمایندگان اقتصادی دولت دهم و یازدهم، موضوعات اقتصادی را برای مردم شفاف شود.
ضرورت مناظره بین نمایندگان اقتصادی دولت دهم و یازدهم عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به آمارهای اقتصادی متفاوت گفت: صدا وسیما یکطرفه قضاوت نکند و همانطور که به وزیر اقتصاد دولت دهم درباره موضوع خزانه دولت زمان داد، باید برای رفع ابهامات در خصوص خزانه دولت از نماینده اقتصادی دولت یازدهم نیز دعوت کند و برگزاری مناظره ای اقتصادی بین نمایندگان اقتصادی دولت دهم و یازدهم، موضوعات اقتصادی را برای مردم شفاف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42910.jpg ضرورت,مناظره,بین,نمایندگان,اقتصادی,دولت,دهم,و,یازدهم Icana

محمد باقری بناب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در واکنش به آمارهای اقتصادی مختلفی که از سوی دولت دهم و یازدهم بیان شده است، گفت: بیان آمارهای اقتصادی مختلف، خصوصا درباره خزانه مالی دولت از سوی دولت دهم و یازدهم ابهاماتی برای مردم بوجود آورده است.  

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید توجه داشت که موضوع منابع خزانه دولت از منابع صندوق توسعه ملی و صندوق ذخیره ارزی جداست و باید این موضوع مهم را در نظر داشت که دولت نمی تواند آزادانه از منابع صندوق ملی استفاده کند و مجوز استفاده از این منابع را مجلس صادر می کند.

نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: مدتی پیش صدا وسیما از وزیر اقتصاد و امور دارایی دولت دهم دعوت کرد و او در خصوص خزانه دولت توضیحاتی ارائه داد، این در حالی است که مسئولین اقتصادی دولت یازدهم نیز درباره منابع موجود در خزانه مطالبی بیان داشته اند که ابهاماتی برای مردم بوجود آورده است.   

باقری بناب افزود: صدا وسیما یکطرفه قضاوت نکند و با توجه به اینکه به وزیر اقتصاد دولت دهم زمان داد، باید از نماینده اقتصادی دولت یازدهم نیز دعوت کند تا ابهاماتی که در خصوص آمارهای خزانه دولت بیان شده حل شود، لذا برگزاری مناظره‌ای اقتصادی بین نماینده های اقتصادی دولت دهم و یازدهم در صدا وسیما موضوعات اقتصادی را برای مردم شفاف خواهد کرد.

وی افزود: نمایندگان مجلس از وضعیت فعلی اقتصادی کشور و تحقق درآمدهای بودجه ای خبر دارند، بطور مثال در حال حاضر نهایتا برای طرح های عمرانی15 درصد از بودجه تخصیص داده شده است.  

باقری بناب: البته تحریم های اقتصادی دشمنان در اقتصاد کشور تاثیر گذار بوده است، اما دولت قبلی با کم توجهی به برنامه ریزی اقداماتی انجام داده است که نتیجه آن بدهی برای دولت فعلی بوده است که باید مردم از این موضوع اطلاع داشته باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: البته به آن مسئله که رئیس جمهور در روز مذاکره در خصوص خزانه دولت صحبت کردند شاید بتوان نقد وارد کرد، اما نکته مهم این است مردم باید از وضعیت اقتصادی کشور اطلاع داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet