هدر اصلی
1392/08/19 11:03:40
سرویس صحن
پیرموذن در موافقت با گزینه پیشنهادی ورزش و جوانان:

نگاه سجادی به حوزه ورزش و جوانان فرامنطقه‌ای است/ کفایت و توانایی سجادی بر کسی پوشیده نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه کفایت و توانایی نصرالله سجادی بر کسی پوشیده نیست، گفت: اعتماد به یار رجایی اعتماد به بهبود اوضاع وزارت ورزش و جوانان است.
نگاه سجادی به حوزه ورزش و جوانان فرامنطقه‌ای است/ کفایت و توانایی سجادی بر کسی پوشیده نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه کفایت و توانایی نصرالله سجادی بر کسی پوشیده نیست، گفت: اعتماد به یار رجایی اعتماد به بهبود اوضاع وزارت ورزش و جوانان است. https://cdn.icana.ir/d/019/42856.jpg نگاه,سجادی,به,حوزه,ورزش,و,جوانان,فرامنطقه‌ای,است/,کفایت,و,توانایی,سجادی,بر,کسی,پوشیده,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال‌الدین پیرموذن در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 آبان‌ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت یازدهم، ضمن موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با بیان اینکه سجادی اشراف کافی به مسائل ورزش و جوانان دارد، افزود: از برنامه‌های گزینه پیشنهادی وزارتخانه مذکور توجه به به همه رشته‌های ورزشی به دور از هرگونه تبعیض است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور تبلور اراده ملت است، تصریح کرد: انتخاب سجادی از سوی رئیس جمهور برای تصدی بر وزارت ورزش و جوانان نشان از آینده‌نگری وی است.

وی ادامه داد: سجادی یار شهید رجایی است و اعتماد به وی پشیمانی به همراه نخواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری تجربیات و توانمندی‌های گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان افزود: از نظر سیاسی ورزش شمشیر دولبه‌ای است که می‌تواند در جهت رفع مشکلات و معضلات حکومتی به کار گرفته شود.

پیرموذن گفت: در صورت بی‌توجهی به وزارت ورزش و جوانان این حوزه می‌تواند دستاویزی علیه نظام، نظم روانی و اجتماعی و ثبات سیاسی باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر،‌ نمین و سرعین در مجلس ادامه داد: سکانداری بهتر از سجادی برای وزارت ورزش و جوانان وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: نگاه گزینه پیشنهادی ورزش به وزارتخانه مذکور یک نگاه منطقه‌ای نیست بلکه خواهان تحول در تمامی زمینه‌ها و عموم رشته‌های ورزشی و جوانان است.

وی ادامه داد: معضلات جوانان در کانون توجه گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان بوده است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet