حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 11:25:28
سرویس صحن
لاریجانی بعد از عدم رأی اعتماد نمایندگان به سجادی تاکید کرد:

حساسیت نمایندگان به ورزش و جوانان/ رئیس جمهور سریعتر وزیر پیشنهادی را معرفی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حساسیت نمایندگان برای ورزش وجوانان بسیار است گفت: آقای رئیس جمهور هر چه سریعتر فرد دیگری را معرفی کند تا بتواند مسئولیت این وزارتخانه را بر عهده بگیرد.
حساسیت نمایندگان به ورزش و جوانان/ رئیس جمهور سریعتر وزیر پیشنهادی را معرفی کند رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حساسیت نمایندگان برای ورزش وجوانان بسیار است گفت: آقای رئیس جمهور هر چه سریعتر فرد دیگری را معرفی کند تا بتواند مسئولیت این وزارتخانه را بر عهده بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/47491.jpg حساسیت,نمایندگان,به,ورزش,و,جوانان/,رئیس,جمهور,سریعتر,وزیر,پیشنهادی,را,معرفی,کند Icana

به گزارش خبرگزای خانه ملت، علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، بعد از اتمام رأی گیری وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان بابیان اینکه مجلس به آقای سجادی رأی اعتماد نداد، گفت: لازم است هم برای ایشان آرزوی توفیق کنیم و امیدواریم در سمت دیگری منشأ خدمات باشند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور هر چه سریعتر فرد دیگری را معرفی کند تا بتواند مسئولیت این وزارتخانه را بر عهده بگیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: قاعدتا حساسیت نمایندگان برای ورزش و جوانان بسیار است و فرد قوی باید تصدی این وزارتخانه را بر عهده بگیرد تا بتواند دو موضوع ورزش و جوانان را مدیریت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet