حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 12:40:45
سرویس صحن
از سوی هیات رئیسه مجلس قرائت شد؛

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان را به مسئولان اجرایی کشور قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان را به مسئولان اجرایی کشور قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرگزری خانه ملت، ضرغام صادقی عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد:

- قاضی پور و جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به حوزه‌های انتخابیه.

- رهبر و حسینی نمایندگان تهران و قصرشیرین به وزیر صنعت در خصوص اظهارات وی مبنی بر عدم توانایی در کاهش قیمت مایحتاج عمومی.

-اکبریان و کولیوند نمایندگان کرج و قصر شیرین به وزیر نیرو در خصوص افزایش تعرفه مصرفی برق استخرهای ورزشی.

-حیدری طیب و حسینی نمایندگان کرمانشاه و قصر شیرین به رئیس جمهور در خصوص عدم اقدام مناسب و عملی جهت جلوگیری از آثار مخرب اشعه حاصله از پارازیت‌ها و ریزگردهای موجود.

-بذرپاش، قاضی پور، حسینی و محجوب به وزیر راه و شهرسازی در خصوص توقف مسکن مهر به عنوان یک روش خانه‌دار شدن مردم کم بضاعت وقتی که هیچ طرحی جایگزین ارائه نمی‌شود.

-عالی و میرگلوبیات نمایندگان زابل و ساوه به رئیس جمهور در خصوص سوءمدیریت در محیط زیست‌های استان‌ها.

-بشیری و موسوی نمایندگان پاکدشت و اهواز به وزیر امور خارجه در خصوص پیگیری فوری حادثه سراوان با هماهنگی دولت پاکستان.

-خجسته و فتاحی نمایندگان همدان و شهر بابک به وزیر امور خارجه در خصوص پیگیری حادثه سراوان با هماهنگی دولت پاکستان.

-حسینی و احمدی لاشکی نمایندگان قائمشهر و نوشهر به وزیر نیرو در خصوص گرانی انشعاب آب و برق سبب نگرانی مردم و فشار بر اقشار کم درآمد جامعه می‌شود و نگران کننده است.

-عزیزی نماینده شیروان به وزیر نیرو در خصوص علت جلوگیری از مصوبه دولت دهم مبنی بر عدم واگذاری شرکت مهاب قدس به آسانه قدس رضوی چیست؟

-طیب‌زاده نماینده تهران به وزیر امورخارجه در خصوص اینکه نماینده آمریکا در 1+5 به صراحت مطرح کرد که حذف تحریم‌ها علیه ایران در مذاکره مطرح نشده پس مذاکره برسر چه امتیازی است؟

-بذرپاش نماینده تهران به رئیس جمهور، در خصوص انتصاب مدیران ارشد تابعیتی و کسانی که رسما تابعیت کشورهای دیگر را دارند متاسفانه در دولت یازدهم به امر رایج تبدیل شده است.

-بخشایش نماینده اردستان به وزیر جهاد در خصوص بکارگیری افراد چندبار بازنشسته و جناحی و مسئله دار در مناصب وزارت خانه‌ها و عدم به کارگیری جوانان و کنارزدن آنها با توجه به موج بیکاری در کشور.

-سودانی نماینده اهواز به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور بررسی و رسیدگی به علت مسموم شدن هزاران شهروند خوزستانی و اهوازی در روزهای اخیر

-تذکری که به امضای 23 نماینده رسیده به وزرای صنعت، اقتصاد و تعاون در خصوص تسریع در انتقال سهام و بدهی‌های صنعت فولاد کشور.

-کارخانه نماینده همدان به رئیس جمهور در خصوص برنامه‌ریزی جامع جهت کاهش قیمت کالاهای معیشتی از طریق حذف دست واسطه ها و عوامل سودجو و ارائه مستقیم کالا به مردم با توجه به حصر اقتصادی دشمن.

-کریمی قدوسی نماینده مشهد به رئیس جمهور در خصوص ضرورت ایجاد امید برای آینده نزدیک و رفع مشکلات و عدم سیاه نمایی در اقدامات دولت نهم و دهم،‌ ضرورت توجه عملی به موانع سیاست‌های کلی نظام جمهوری اسلامی و ضرورت توجه عملی به شعارهای انتخاباتی وعده داده شده و موضوع مشورت با نخبگان برای اداره کشور.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet