عید سعید فطر
1392/08/19 13:11:33
سرویس سیاسی
توکلی در گفتگو با خانه ملت مطرح کرد:

شباهت وزارت ورزش روحانی و نفت احمدی‌نژاد/ دو دلیل عدم رای اعتماد به سجادی/ توصیه به روحانی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور فردی را برای تصدی وزارت ورزش معرفی کند که مشکلی نداشته باشد، گفت: سخنان رئیس جمهور و عذرخواهی نکردن وزیر پیشنهادی دلیل عدم رای اعتماد نمایندگان به سجادی بود.
شباهت وزارت ورزش روحانی و نفت احمدی‌نژاد/ دو دلیل عدم رای اعتماد به سجادی/ توصیه به روحانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور فردی را برای تصدی وزارت ورزش معرفی کند که مشکلی نداشته باشد، گفت: سخنان رئیس جمهور و عذرخواهی نکردن وزیر پیشنهادی دلیل عدم رای اعتماد نمایندگان به سجادی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/43548.jpg شباهت,وزارت,ورزش,روحانی,و,نفت,احمدی‌نژاد/,دو,دلیل,عدم,رای,اعتماد,به,سجادی/,توصیه,به,روحانی Icana

احمد توکلی در گفت‌وگو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره عدم رای اعتماد نمایندگان به نصرالله سجادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان گفت: دو علت باعث شد که نمایندگان مجلس به آقای سجادی برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان رای مثبت ندهد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اولین دلیل که باعث شد در مجلس جو روانی ایجاد شود و برخی نمایندگان مخالف سجادی شوند طرز بیان رئیس جمهور بود که از مباحث مطرح شده از سوی دکتر روحانی اینگونه برداشت می‌شد که هر شخصی که به وی رای نداده طرفدار استبداد، خشونت و تندروی است که این مسئله باعث آزردگی خاطر نمایندگان شد.

وی ادامه داد: علت دومی که باعث شد سجادی رای اعتماد کسب نکند عذرخواهی نکردن وی درقبال استعفا از معاونت سازمان تربیت بدنی در حمایت از تحصن غیرقانونی نمایندگان مجلس ششم بود که تاثیر فراوانی در کسب نکردن رای اعتماد داشت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور شخصی را به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند که مشکلی نداشته باشد، گفت: قضیه وزیر وزارت ورزش و جوانان دولت یازدهم همانند رفتار مجلس هفتم با وزیر نفت احمدی‌نژاد که در مرتبه چهارم رای اعتماد کسب کرد شده که این کار را برای رئیس جمهور سخت کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet