حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 12:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتاحی:

استاندار آذربایجان غربی باید فردی شایسته و اهل علم باشد

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: همسو بودن با رای مردم یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های انتخاب استاندار آذربایجان غربی است.
استاندار آذربایجان غربی باید فردی شایسته و اهل علم باشد نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: همسو بودن با رای مردم یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های انتخاب استاندار آذربایجان غربی است. https://cdn.icana.ir/d/019/46568.jpg استاندار,آذربایجان,غربی,باید,فردی,شایسته,و,اهل,علم,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عابد فتاحی افزود: جمهوری اسلامی نظامی مردمی است و افکار و اشخاص مورد وثوق مردم همیشه ارزش دارند و مد نظر قرار می‌گیریند و همیشه همان چیزی اتفاق می‌افتد که مردم می‌خواهند.
وی تصریح کرد: کسی که به عنوان استاندار آذربایجان غربی انتخاب می‌شود باید همسو و همفکر با دولت باشد و در مقابل آن قرار نگیرد و به نظر بنده این فرد حتما از نظر اخلاق و افکار سیاسی، معتدل و میانه‌رو خواهد بود.
وی با تاکید بر این‌که، استاندار جدید آذربایجان غربی باید فردی شایسته و باکفایت و اهل علم باشد، گفت: معتقدیم که فرد معرفی شده باید بومی باشد، امیدواریم در این راستا تصمیمی اتخاذ شود که به نفع مردم باشد.
نماینده مردم ارومیه در خانه ملت در ادامه گفت: شیعه یا سنی بودن استاندار آذربایجان غربی برای ما به هیچ وجه مطرح نیست و در این مورد با قاطعیت کامل می‌گویم که تنها چیزی که اهمیت دارد شایستگی، کفایت و تدبیر آن شخص است.
فتاحی افزود: نه تنها من، بلکه برای هیچ‌کدام از نمایندگان استان مساله کرد یا ترک بودن و شیعه یا سنی بودن مطرح نیست، آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است و برادری و نزدیکی مثال‌زدنی در آن جاری است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی خاطرنشان کرد: احتمال می‌دهیم استاندار آذربایجان غربی فردا در صورت تشکیل جلسه هیات دولت معرفی شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet