حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 13:33:15
سرویس سیاسی
باهنر در گفتگو با خانه ملت:

دلایل عدم رای اعتماد به سجادی/عملکرد سجادی در تحصن مجلس ششم تاثیرگذار بود

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره دلایل عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس به نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: دو دلیل اصلی سبب شد سجادی کارت ورود به وزارتخانه را به دست نیاورد.
دلایل عدم رای اعتماد به سجادی/عملکرد سجادی در تحصن مجلس ششم تاثیرگذار بود نائب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره دلایل عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس به نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: دو دلیل اصلی سبب شد سجادی کارت ورود به وزارتخانه را به دست نیاورد. https://cdn.icana.ir/d/019/49434.jpg دلایل,عدم,رای,اعتماد,به,سجادی/عملکرد,سجادی,در,تحصن,مجلس,ششم,تاثیرگذار,بود Icana

محمدرضا باهنر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس به نصرالله سجادی برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان گفت: مسائلی وجود داشت که نمایندگان بر روی آنها حساس بودند و باعث شد که سجادی نتواند رای اعتماد نمایندگان برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان را کسب کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اولین دلیلی که باعث شد سجادی کارت ورود به وزارت ورزش و جوانان را دریافت نکند مباحثی بود که وی درباره جوانان مطرح کرد که نتوانست نمایندگان مجلس را قانع کند.

وی ادامه داد: دلیل دیگر در عدم رای اعتماد نمایندگان به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عملکرد وی در تحصن نمایندگان مجلس ششم و استعفای سجادی از معاونت سازمان تربیت بدنی وقت در حمایت از آن تحصن غیر قانونی بود که نمایندگان بر این عقیده بودند که اگر اشتباهی هم رخ داده سجادی از تریبون مجلس عذرخواهی کند که این امر به هر حال به خاطر غفلت یا عمدا رخ نداد که در انتها منجر به این شد که وزیر پیشنهادی با سه رای کمتر نتواند وزیر ورزش و جوانان شود.

نائب رئیس مجلس به خانه ملت گفت: البته رئیس جمهور دکتر گودرزی که رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران است را برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان به مجلس معرفی کرده‌اند که امیدواریم وی بتواند رای اعتماد نمایندگان را کسب کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet