هدر اصلی
1392/08/19 13:43:05
سرویس صحن
زاهدی در جمع خبرنگاران: رفتار وزیر علوم تغییر نکند استیضاحش بعید نیست

بررسی نتیجه استعلام افراد منصوب در وزارت علوم با حضور وزیر اطلاعات در کمیسیون آموزش و تحقیقات

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از بررسی موضوع استعلامات با حضور وزیر اطلاعات در این کمیسیون خبر داد و گفت: به طور حتم اگر رفتار وزیر علوم تغییر نکند استیضاحش بعید نیست.
بررسی نتیجه استعلام افراد منصوب در وزارت علوم با حضور وزیر اطلاعات در کمیسیون آموزش و تحقیقات رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از بررسی موضوع استعلامات با حضور وزیر اطلاعات در این کمیسیون خبر داد و گفت: به طور حتم اگر رفتار وزیر علوم تغییر نکند استیضاحش بعید نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/42721.jpg بررسی,نتیجه,,استعلام,افراد,منصوب,در,وزارت,علوم,با,حضور,وزیر,اطلاعات,در,کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی امروز (یکشنبه 19 آبان) در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سئوالی درباره اینکه طرح سئوال و همچنین استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری به دلیل برخی از انتصاب‌ها در چه مرحله‌ای است، گفت: ما طرح سوال از وزیر را مطرح کردیم اما هنوز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح نشده است.

نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی، افزود: کمیسیون آموزش وتحقیقات تلاش می‌کند موضوع را با زبان نرم پیش ببرد و قرار بود امروز وزیر علوم در کمیسیون حضور پیدا کند که به دلیل سفر ایشان برای شرکت در اجلاس یونسکو این مسئله انجام نشد، از این رو امیدواریم با پیغام‌های صورت گرفته شاهد تغییر رویه وزارت علوم باشیم در غیر این‌صورت کار از دست کمیسیون خارج می‌شود و بعید نیست مجلس وارد موضوع استیضاح شود.

زاهدی در پاسخ به سئوال دیگری درباره حضور وزیر اطلاعات در کمیسیون آموزش وتحقیقات شورای اسلامی یادآور شد: امروز وزیر اطلاعات به منظور بررسی موضوعات مختلف در خصوص دانشگاه‌های کشور از جمله وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد حضور پیدا می‌کند و یکی از مسائلی که در این جلسه مطرح خواهد شد بحث استعلام‌های صورت گرفته به خصوص درباره انتصابات وزارت علوم است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سوال که وزیر علوم گفته است در صورت عدم تائید صلاحیت آنان از سوی وزارت اطلاعات انتصابات مسئله‌دار را کنار خواهم گذاشت، تصریح کرد: نمایندگان محترم مجلس همواره در چارچوب قانون و مصوبات قانونی عمل خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet