حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 14:07:48
سرویس سیاسی
مظفر:

سجادی می‌توانست وزارت ورزش را سامان‌دهد/بدنه ورزش از مدیری ارزشمند محروم شد

معاون نظارت مجلس با بیان اینکه سجادی می‌توانست وزارت ورزش و جوانان را سامان دهد، گفت: بدنه ورزش از مدیری ارزشمند محروم شد.
سجادی می‌توانست وزارت ورزش را سامان‌دهد/بدنه ورزش از مدیری ارزشمند محروم شد معاون نظارت مجلس با بیان اینکه سجادی می‌توانست وزارت ورزش و جوانان را سامان دهد، گفت: بدنه ورزش از مدیری ارزشمند محروم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44016.jpg سجادی,می‌توانست,وزارت,ورزش,را,سامان‌دهد/بدنه,ورزش,از,مدیری,ارزشمند,محروم,شد Icana

حسین مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره دلایل عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس به نصر الله سجادی برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان، گفت: عدم رای اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان نظر نمایندگان است و باید به آن احترام گذاشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به اعتقاد من با عدم کسب رای اعتماد سجادی برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان، این وزارت‌خانه از وجود چهره‌ و مدیری ارزشمند محروم شد وی با مقبولیت و تجربیاتی  که در بدنه ورزش دارد می‌توانست  سامان بخش وزارت خانه ورزش و جوانان باشد.

 معاون نظارت مجلس درباره معرفی محمود گودرزی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان افزود: شناختی از گودرزی ندارم، اما امیدوارم وی  سوابق شفافی داشته باشد و بتواند رای اعتماد نمایندگان برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان را کسب کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet