حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 14:23:06
سرویس فرهنگی
خجسته:

نداشتن صراحت لهجه در رفع شبهات سال 82 به سجادی آسیب زد

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره دلایل عدم کسب رأی اعتماد سجادی در مجلس، گفت: ایشان باید درباره شبهات مربوط به استفعای خود در سال ۸۲ صراحت لهجه داشته و اصل موضوع را به‌ راحتی بیان می‌کردند.
نداشتن صراحت لهجه در رفع شبهات سال 82 به سجادی آسیب زد رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره دلایل عدم کسب رأی اعتماد سجادی در مجلس، گفت: ایشان باید درباره شبهات مربوط به استفعای خود در سال 82 صراحت لهجه داشته و اصل موضوع را به‌ راحتی بیان می‌کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43368.jpg نداشتن,صراحت,لهجه,در,رفع,شبهات,سال,82,به,سجادی,آسیب,زد Icana

امیر خجسته در گفت ‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره دلایل کسب نکردن رأی اعتماد سجادی در مجلس، توضیح داد: مجلس انتظاراتی دارد و باید این انتظارات توسط وزرای پیشنهادی و رئیس جمهور برآورد شود.

نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نصرالله سجادی در جلسات مختلف کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس شرکت کرده بود و محورهای خوبی در تشریح برنامه‌های خود مطرح کردند.

وی افزود: مشکل اصلی در رابطه با بیان برنامه‌های ایشان و کارنامه گذشته‌شان، نبود صراحت لهجه در بیان شبهات بوده و به همین دلیل برخی مسایل حل نشده و در ابهام باقی ماند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در رفع شبهات علاوه‌بر شفاف‌سازی، لازم است برخورد منطقی داشت و در رابطه با خواسته‌های معقول پاسخگویی مناسب وجود داشته باشد.

خجسته یادآور شد: فکر می‌کنم این یک خواسته طبیعی است که وزاری پیشنهادی ورزش و جوانان نظر نمایندگان را تأمین کنند و به نظرات آنها احترام بگذراند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رفع شبهه در رابطه با مسایل سال 82 اهمیت بیشتری داشته و مجلس نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری دارد، اما نمایندگان مجلس هم به این موضوع واقفند که در هر دوره‌ای مدیران می‌توانند اشتباهاتی مرتکب شده باشند، اگر آقای سجادی هم در مورد شبهات مطرح شده نسبت به استعفای خود با صراحت صحبت می‌کردند و حتی اگر معتقد به اقدام اشتباه خود بودند شرایط فرق کرده و شاید در مجلس رأی اعتماد را کسب می‌کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet