خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 14:50:30
سرویس سیاسی
فرهنگی:

سخنان رئیس جمهور در رأی‌اعتماد ندادن مجلس به سجادی موثر بود

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه نمایندگان در مخالفت با سجادی استدلال‌های وجود داشتند، گفت: نطق رئیس جمهور در رأی‌اعتماد ندادن مجلس به سجادی موثر بود.
سخنان رئیس جمهور در رأی‌اعتماد ندادن مجلس به سجادی موثر بود عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه نمایندگان در مخالفت با سجادی استدلال‌های وجود داشتند، گفت: نطق رئیس جمهور در رأی‌اعتماد ندادن مجلس به سجادی موثر بود. https://cdn.icana.ir/d/019/44167.jpg سخنان,رئیس,جمهور,در,رأی‌اعتماد,ندادن,مجلس,به,سجادی,موثر,بود Icana

محمد حسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره دلایل عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس به نصرالله سجادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان، گفت: از میان مباحثی که مخالفان سجادی مطرح کردند می‌توان دریافت برخی استدلال‌ها وجود داشت که نمایندگان به وی رای اعتماد ندهند.

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مباحث مطرح شده از سوی دکتر روحانی در ابتدای جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علت دیگر عدم رای اعتماد به نصرالله سجادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان بود، تصریح کرد: به نظر می‌رسد مباحثی که رئیس جمهور در ابتدای جلسه مطرح کرد ضروری نبود که این امر باعث شد در داخل و بیرون از مجلس جوی ایجاد شود که تبعا واکنش‌های را داشت.

وی ادامه داد: امیدوارم نفر جدیدی که امروز به موقع برای تصدی وزارت ورزش و جوانان به مجلس معرفی شد کارنامه شفافی داشته و بتواند با فاصله یک هفته نظر مساعد نمایندگان را جلب کند.

عضو هیات رئیس مجلس با بیان اینکه با پایان یافتن مدت زمان سرپرستی در وزارت ورزش و جوانان رئیس جمهور خود باید به امور این وزارت خانه رسیدگی کند، گفت: به دلیل اینکه جلسه علنی مجلس برای رسیدگی به صلاحیت وزیر پیشنهادی معرفی شده 26 آبان است در فاصله‌ای که مهلت تصدی‌گری سرپرست بر وزارت خانه پایان می یابد و تا تعیین تکلیف این وزارت‌خانه مشخص نشود رئیس جمهور باید به امور این وزارت‌خانه رسیدگی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet