حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 15:12:36
سرویس سیاسی
حسینیان:

نطق روحانی در رای اعتمادندادن مجلس به سجادی موثر بود

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس سن بالای وزیرپیشنهادی، حمایت او از متحصنین مجلس ششم و مباحث مطرح شده در نطق رئیس جمهور را ۳دلیل عمده رای اعتماد ندادن مجلس به سجادی خواند.
نطق روحانی در رای اعتمادندادن مجلس به سجادی موثر بود عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس سن بالای وزیرپیشنهادی، حمایت او از متحصنین مجلس ششم و مباحث مطرح شده در نطق رئیس جمهور را 3دلیل عمده رای اعتماد ندادن مجلس به سجادی خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/43348.jpg نطق,روحانی,در,رای,اعتمادندادن,مجلس,به,سجادی,موثر,بود Icana

روح الله حسینیان در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره عدم رای اعتماد مجلس به  سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: به هرحال سجادی  یک نقطه سیاه در زندگی سیاسی خود داشته که آن هم استعفا از معاونت تربیت بدنی وقت در حمایت از تحصن نمایندگان دوره ششم مجلس است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه  داد: البته سن سجادی هم با توجه به قول هایی که روحانی به جوانان داد مناسب تصدی وزارت ورزش و جوانان نبود و انتظار می رفت فرد جوانی برای این وزارتخانه معرفی شود.

وی تصریح کرد:همچنین مباحث مطرح شده در نطق رئیس جمهور،  برخی از نمایندگان را دچار تردید کرد و موارد گفته شده سرانجام عدم رای اعتماد به سجادی را رقم زد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet