حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 15:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

اگر بودجه بسته شود دریافت ردیف و افزایش سهم بسیار مشکل خواهد بود

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: تاکنون مراجعه‌ای از سوی مدیران استان برای پیگیری سهم استان از بودجه سال ۹۳ ندیده‌ام.
اگر بودجه بسته شود دریافت ردیف و افزایش سهم بسیار مشکل خواهد بود نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: تاکنون مراجعه‌ای از سوی مدیران استان برای پیگیری سهم استان از بودجه سال 93 ندیده‌ام. https://cdn.icana.ir/d/019/43018.jpg اگر,بودجه,بسته,شود,دریافت,ردیف,و,افزایش,سهم,بسیار,مشکل,خواهد,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری اظهار کرد: رایزنی برای تعیین ردیف و افزایش اعتبار از بودجه تا زمانی ارزشمند است که لایحه بودجه بسته نشده باشد و اگر بودجه بسته شود دریافت ردیف و افزایش سهم بسیار مشکل خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه کار تدوین لایحه بودجه از فروردین آغاز می‌شود و تا آذر ادامه دارد، یادآوری کرد: وقتی که بودجه به صورت لایحه به مجلس می‌آید شاکله آن ریخته شده و مجلس نمی تواند تغییر چندانی در آن ایجاد کند.
این عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است، تاثیر مجلس در تغییر لایحه بودجه تنها هفت یا هشت درصد است و آن هم تغییر در کلیات لایحه است نه در ردیف ها و اعتبارات و هر تغییری که بخواهد ایجاد شود باید تا قبل از بسته شدن لایحه بودجه باشد.
مصری خاطر نشان کرد: باید تا قبل از بسته شدن لایحه بودجه مجموعه مدیران استان بتوانند با کارشناسان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور رایزنی کنند و با استدلال، خواسته‌ها و نیازهای اعتباری استان را مطرح و برای آن ردیف تعیین کنند.
وی یادآور شد: اکنون زمان آن است که هریک از مدیران استان در حوزه کاری خود عملکرد ارائه دهند که برای تعیین ردیف‌های اعتباری برای کرمانشاه در بودجه سال 93 چه کارهایی انجام داده‌اند و از نمایندگان مجلس نیز درخواست کمک و حمایت کنند.
این نماینده مجلس با انتقاد از اینکه تاکنون هیچ کدام از مدیران استان برای پیگیری و افزایش سهم بودجه استان مراجعه نکرده، افزود: متاسفانه برخی مسئولین ما خواب هستند و تا زمانی که بودجه بسته شود از آن بی‌اطلاع می مانند.
مصری گفت: آنچه برای یک مسئول هنر و ارزشمند است ایجاد منابع و کسب ردیف‌های جدید است، نه هزینه کردن آن.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی در خصوص پیامدهای منفی بی‌توجهی مسئولین برای افزایش سهم استان کرمانشاه از بودجه، اظهار کرد: نتیجه این بی توجهی چیزی جز فلاکت و بدبختی برای استان نیست./
پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet