حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 16:16:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

مجلس پشتیبان تیم مذاکره کننده ایرانی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران در مذاکرات ۱+۵ به خوبی توانست اقتدار خود را در سطح جهانی نشان دهد و خود را به عنوان یک کشور ذی‌نفوذ در دنیا معرفی کند.
مجلس پشتیبان تیم مذاکره کننده ایرانی است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران در مذاکرات 1+5 به خوبی توانست اقتدار خود را در سطح جهانی نشان دهد و خود را به عنوان یک کشور ذی‌نفوذ در دنیا معرفی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42817.jpg مجلس,پشتیبان,تیم,مذاکره,کننده,ایرانی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در خصوص مذاکرات ایران و کشورهای 1+5 گفت: ایران در این مذاکرات به خوبی توانست اقتدار خود را در سطح جهانی نشان دهد و خود را به عنوان یک کشور ذی‌نفوذ در دنیا معرفی کند.

وی افزود: کشورهای عضو 1+5 در این مذاکرات مجبور شدند حقوق ملت ایران را بپذیرند و از آن دفاع کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: متاسفانه در این دوره از مذاکرات کشور فرانسه به عنوان نماینده رژیم صهیونیستی خود را مطرح و خواسته‌های آنها را در مذاکرات بیان کرد.
 
نقوی حسینی ادامه داد: کشورهای غربی به خصوص فرانسه باید بدون توجه به فشارهای صهیونیستی از استقلال سیاسی خود دفاع کنند.
 
به گزارش فارس، وی در ادامه افزود: کار هیئت مذاکره کننده ایرانی در ژنو شایسته تقدیر است و مجلس به همراه ملت پشتیبان تیم مذاکره کننده ایرانی است./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet