حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 16:29:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

دومین نشست ژنو از موفق‌ترین مذاکرات هسته‌ای کشورمان با 1+5 در سال‌های اخیر است

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به دور اخیر مذاکرات ایران و ۱+۵ در ژنو، گفت: تیم مذاکره‌کننده کشورمان در این دور از مذاکرات یک روند مثبت و سازنده با گروه ۱+۵ برای رسیدن به نتیجه مطلوب را ایجاد کرد.
دومین نشست ژنو از موفق‌ترین مذاکرات هسته‌ای کشورمان با 1+5 در سال‌های اخیر است عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به دور اخیر مذاکرات ایران و 1+5 در ژنو، گفت: تیم مذاکره‌کننده کشورمان در این دور از مذاکرات یک روند مثبت و سازنده با گروه 1+5 برای رسیدن به نتیجه مطلوب را ایجاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43360.jpg دومین,نشست,ژنو,از,موفق‌ترین,مذاکرات,هسته‌ای,کشورمان,با,1+5,در,سال‌های,اخیر,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عوض حیدرپور شهرضایی نماینده شهرضا، سمیرم و سفلی با اشاره به دور اخیر مذاکرات ایران و 1+5 در ژنو، اظهار داشت: این دور از مذاکرات به خوبی انجام شد و می‌توان گفت که یک دور موفق از مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و 1+5 بود.
وی افزود: بسته پیشنهادی ایران محور اصلی مذاکرات هسته‌ای با گروه 1+5 بود و تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان توانستند در یک سطح بسیار بالا این دور از مذاکرات را برگزار کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید براینکه کشورهای عضو 1+5 باید در مذاکرات آتی که در 29 آبان ماه برگزار می‌شود  نظرات خود را ارائه کنند، تصریح کرد: به‌نظر می رسد دور اخیر مذاکرات ایران و 1+5 در ژنو یکی از موفق‌ترین نشست‌های طرفین مذاکره‌کننده در سال‌های اخیر بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم شهرضا و سمیرم در پایان خاطر نشان کرد: تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان باید براساس مواضع و خطوط قرمز ایران ایستادگی کنند، چرا که ما براساس مواضع گذشته همواره به قوت به کار خود ادامه داده و غنی سازی را همچون گذشته پیش می‌بریم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet