خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/20 02:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زاهدی:

بنای مجلس تعامل با دولت است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بنای مجلس تعامل با دولت است، گفت: نگرانی عمده ما در وزارت علوم و دانشگاهها این است که باید آرامش کامل برقرار باشد این موضوع خواست رئیس جمهور نیز بوده و مطالبه جدی از وزیر علوم در این خصوص داشته است.
بنای مجلس تعامل با دولت است رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بنای مجلس تعامل با دولت است، گفت: نگرانی عمده ما در وزارت علوم و دانشگاهها این است که باید آرامش کامل برقرار باشد این موضوع خواست رئیس جمهور نیز بوده و مطالبه جدی از وزیر علوم در این خصوص داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/42721.jpg بنای,مجلس,تعامل,با,دولت,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  با بیان اینکه بنای مجلس تعامل با دولت است و انتظار داریم دولت هم همین احساس تعامل با مجلس را داشته باشد گفت: در مورد عملکرد و انتصابات فرجی دانا وزیر علوم، مجلس سعی کرد همان روش تعاملی را به جای روش سخت در پیش بگیرد.

وی افزود : ما چند بار به وی تذکر دادیم و حتی از او دعوت شد تا با حضور در کمیسیون آموزش در خصوص انتصابات توضیحاتی را ارائه کند.
 
زاهدی افزود: بعد از حضور فرجی دانا در کمیسیون، نقطه نظرات اعضای کمیسیون به وی گفته شد وزیر علوم نیز پاسخهایی داد انتظار مجلس  این است که فرجی دانا به قول ها و برنامه هایی که در کمیسیون و در مجلس داده بود عمل نماید.
 
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: نگرانی عمده ما در وزارت علوم و دانشگاهها این است که باید آرامش کامل برقرار باشد این موضوع خواست رئیس جمهور نیز بوده و مطالبه جدی از وزیر علوم در این خصوص داشته است.
وی ادامه داد: آرامش در دانشگاهها باید روز به روز بیشتر شود چرا که این امر باعث توسعه علمی و کمک به اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی در دانشگاهها خواهد شد.
 
زاهدی در پاسخ به این سئوال که آیا بعد از حضور وزیر علوم در کمیسیون از توضیحات وی در خصوص انتصابات قانع شدید، گفت: اعضای کمیسیون در این جلسه نظرات خودش را مطرح کرد منتظر هستیم که ببینیم وزیر چگونه عمل می کند.
وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا وزیر علوم در جلسه کمیسیون قول داده است که عملکرد خود را اصلاح کند گفت: فرجی دانا قولی نداد اما بر اساس قول هایی که پیش از وزیر شدن داده بود و با توجه به تذکرات و نامه ای که نمایندگان به روحانی نوشتند انتظار داریم این رویه اصلاح شود.
 
به گزارش مهر؛زاهدی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه وزیر علوم به تعهداتش عمل نکند مجلس چه تصمیمی خواهد گرفت گفت: اگر فرجی دانا به تعهداتش پایبند نباشد مجلس تصمیم دیگری خواهد گرفت و اینجا موضوع ربطی به کمیسیون ندارد و بحث استیضاح مطرح است که البته ما نمی خواهیم کار به اینجا بکشد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet