شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/20 11:34:16
سرویس اقتصادی
عباسپور:

لغو طرح شبنم غیرقانونی است/نگرانی مجلس از لغو طرح شبنم

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلسدر واکنش به لغو طرح شبنم، گفت: طرح شبنم در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی شده بود و وزارت صنعت نمی تواند یک طرحی که در مجلس به تصویب رسیده است را لغو کند.
لغو طرح شبنم غیرقانونی است/نگرانی مجلس از لغو طرح شبنم سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلسدر واکنش به لغو طرح شبنم، گفت: طرح شبنم در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی شده بود و وزارت صنعت نمی تواند یک طرحی که در مجلس به تصویب رسیده است را لغو کند. https://cdn.icana.ir/d/019/51809.jpg لغو,طرح,شبنم,غیرقانونی,است/نگرانی,مجلس,از,لغو,طرح,شبنم Icana

روح الله عباسپور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره لغو طرح شبنم افزود: کمیسیون اقتصادی به عنوان کمیسیون اصلی و کمیسیون های فرعی نیز در گذشته برای اجرای طرح شبنم اقدامات قانونی انجام داده بودند.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همیشه یکی از ارکان مدیریت بازرسی است، ادامه داد: قوانین، مقررات و آیین نامه هایی که تصویب می شود الزاما به منظور نظارت دقیق باید بازرسی هایی صورت گیرد تا قوانین و مقررات به نحو شایسته و مطلوب اجرا شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: از طرفی متاسفانه برخی افراد سودجو و سوداگر وجود دارند که در زمان‌هایی که کشور با یک چالش و مشکلاتی مواجه می شود با راهکارهایی ورود می یابند و از شرایط کشور سوء استفاده می کنند.

عباسپور تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی طرح شبنم را به منظور جلوگیری از سوء استفاده کنندگان و سوداگرانی که در موقعیت حساس، بحران و چالش ها به منظور ورود می کنند، تصویب کرده است تا به واسطه چشم‌های تیزبین بازرسی در حوزه صنعت، معدن، تجارت و بازرگانی مانع از این سوء استفاده ها شوند و با کاهش بار تورمی در جامعه، قدرت خرید دهک های پایین جامعه افزایش یابد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: اقدام وزیر صنعت برای لغو طرح شبنم خودسرانه است و ما با آن مخالف هستیم.

وی گفت: طرح مذکور در کمیسیون اقتصادی بررسی شده بود و وزارت صنعت نمی تواند یک طرحی که در مجلس به تصویب رسیده است را لغو کند.

عباسپور گفت: حتی اگر طرح شبنم مصوبه مجلس نبود ما می توانیم دولت را برای لغو طرح شبنم بازخواست کنیم.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: لغو طرح شبنم یکی از نگرانی های مجلس است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet