خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/19 17:13:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرکوهی:

طرح «جرم سیاسی» در نوبت بررسی کمیسیون قضایی مجلس است

معاون حقوقی و پارلمانی وزیر دادگستری از اتمام بررسی لایحه آیین دادرسی کیفری به همراه طرح آیین دادرسی الکترونیکی و آیین دادرسی نیروهای مسلح و ارسال آن‌ها به شورای نگهبان خبر داد.
طرح «جرم سیاسی» در نوبت بررسی کمیسیون قضایی مجلس است معاون حقوقی و پارلمانی وزیر دادگستری از اتمام بررسی لایحه آیین دادرسی کیفری به همراه طرح آیین دادرسی الکترونیکی و آیین دادرسی نیروهای مسلح و ارسال آن‌ها به شورای نگهبان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44635.jpg طرح,«جرم,سیاسی»,در,نوبت,بررسی,کمیسیون,قضایی,مجلس,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالعلی میرکوهی گفت: یکی از لوایح مطرح در کمیسیون قضایی مجلس، طرح جرم سیاسی است که در نوبت رسیدگی این کمیسیون قرار دارد.
وی درباره آخرین وضعیت لایحه جامع وکالت، اظهار کرد: این لایحه در کمیسیون لوایح دولت است ولی هنوز برای بررسی مطرح نیست.
میرکوهی ادامه داد: طرح افزایش اختیارات رییس قوه قضاییه نیز در صحن علنی مجلس تصویب و برای تصویب به شورای نگهبان فرستاده شد.
معاون حقوقی و پارلمانی وزیر دادگستری افزود: یکی دیگر از لوایح مطرح در کمیسیون قضایی مجلس، لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی است که بررسی این لایحه رو به اتمام است.
وی با اشاره به لایحه پلیس قضایی، خاطرنشان کرد: این لایحه در دولت گذشته در کمیسیون لوایح دولت تصویب شد، ولی در دولت جدید بایگانی شد، اکنون وزارت دادگستری بنا دارد از دولت درخواست کند که بررسی این لایحه را مجددا مورد رسیدگی قرار دهد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، میرکوهی در پایان گفت: اصلاح لوایح آیین دادرسی مدنی و آیین دادرسی تجاری هم از دیگر لوایح مطرح در کمیسیون قضایی مجلس هستند که در نوبت بررسی قرار دارند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet