حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 09:12:29
سرویس اقتصادی
پورمختار در گفتگو با خانه ملت:

تدوین نتایج اولیه پرونده زمین‌خواری تا یک‌ماه آینده/ اسامی افراد را بدون ملاحظه اعلام می‌کنیم

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس با تشریح آخرین وضعیت پرونده زمین خواری، واردات خودروهای لودکس و بابک زنجانی گفت: پرونده زمین خواری همچنان در حال پیگیری است که بعد از اتمام بررسی این پرونده اسامی و نام دستگاه هایی که در پرونده حضور دارند را بدون ملاحضه اعلام می کنیم.
تدوین نتایج اولیه پرونده زمین‌خواری تا یک‌ماه آینده/ اسامی افراد را بدون ملاحظه اعلام می‌کنیم رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس با تشریح آخرین وضعیت پرونده زمین خواری، واردات خودروهای لودکس و بابک زنجانی گفت: پرونده زمین خواری همچنان در حال پیگیری است که بعد از اتمام بررسی این پرونده اسامی و نام دستگاه هایی که در پرونده حضور دارند را بدون ملاحضه اعلام می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/42720.jpg تدوین,نتایج,اولیه,پرونده,زمین‌خواری,تا,یک‌ماه,آینده/,اسامی,افراد,را,بدون,ملاحظه,اعلام,می‌کنیم Icana

محمد علی پورمختار در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پرونده بابک زنجانی افزود: بابک زنجانی مدارک و مستندات خود را هنوز به کمیسیون اصل نودم ارائه نداده که باید مدارک خود را تکمیل کند و منتظر دریافت مدارک وی هستیم.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی همچنین درباره پرونده واردات خودروهای لوکس تصریح کرد: پرونده خودروسازان به هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شده و منتظر قرائت آن در صحن علنی هستیم.

وی دراین باره افزود‌: دستگاه هایی که مرتبط با پرونده واردات خودورهای لوکس با ارز مرجع هستند را اعلام می کنیم اما اصراری بر اعلام اسامی اشخاص نداریم.

پورمختار در بخش دیگری از اظهاراتش درباره آخرین وضعیت پرونده زمین خواری نیز گفت: این موضوع در حال پیگیری است و بعد از اتمام بررسی پرونده زمین خواری اسامی و نام دستگاه هایی که در پرونده حضور دارند را بدون ملاحظه در صحن اعلام می کنیم.

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس نهم همچنین با بیان اینکه یک شرکت خصوصی نیز در این پرونده نقش دارد که نام این شرکت را اعلام می کنیم گفت:‌ تلاش ما این است که تا یک ماه آینده نتایج اولیه پرونده زمین خواری را تهیه کنیم./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet