خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/19 17:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
واکنش نایب رییس کمیسیون عمران به پرداخت وام مسکن 6 برابر ودیعه:

ویژگی های خاص مسکن مهر در اندوخته های مالی برای مسکن نیست

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس می گوید:کل طرح وام مسکن ۶ برابر ودیعه مبهم است و قرار بر این شده است که آقای وزیر برنامه خود را در این خصوص اعلام کنند و تشریح کنند که برتری وام مسکن ۶ برابر ودیعه را به نسبت مسکن مهر چیست تا کمیسیون بررسی ها و تطبیقات لازم را انجام دهد.
ویژگی های خاص مسکن مهر در اندوخته های مالی برای مسکن نیست نایب رییس کمیسیون عمران مجلس می گوید:کل طرح وام مسکن 6 برابر ودیعه مبهم است و قرار بر این شده است که آقای وزیر برنامه خود را در این خصوص اعلام کنند و تشریح کنند که برتری وام مسکن 6 برابر ودیعه را به نسبت مسکن مهر چیست تا کمیسیون بررسی ها و تطبیقات لازم را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/43024.jpg ویژگی,های,خاص,مسکن,مهر,در,اندوخته,های,مالی,برای,مسکن,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اکبر آقایی مغانجویی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس با اشاره به اعلام وزارت مسکن و شهرسازی در خصوص پرداخت وام مسکن 6 برابر ودیعه گفت:کل طرح برای کمیسیون و مجلس مبهم است و قرار بر این شده است که آقای وزیر برنامه خود را در این خصوص اعلام کنند تا کمیسیون بررسی ها و تطبیقات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه این  مطلب افزود:هر اندوخته ای به مسکن دار شدن منتهی نمی شود اینجا خوشبختانه تولید عرضه و تقاضا را متعادل می کند در حالی که این طرح به معنی پس انداز است و مشخص نیست بعد این پس انداز در بازار صرف خرید چه چیزی می شود.

آقای مغانجویی تصریح کرد: باید وزیر برای کمیسیون توضیح دهد که برتری این کار به نسبت مسکن مهر چیست تا کمیسیون بررسی های لازم را انجام دهد .
 
وی ادامه داد: مسکن مهر برای اقشار کم درآمد است  و اقشار آسیب پذیر  با درآمد کم می توانند صاحبخانه شوند و از طرف دیگر مسکن مهر به خودی خود عرضه است و تولید را بالا می برد از این جهات ویژگی خاصی  دارد.
 
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خاتمه تصریح کرد: این که با این دست از طرح ها بخواهیم جلوی تولید را بگیریم باید شفاف شود چرا که امکان تولید نخواهد بود و از طرف دیگر  نیز این که پول  را دست مردم بدهیم تا از بازار تهیه کنند ابهاماتی دارد به این شرح که  اول در مرحله اول  از کجا معلوم این پول معادل توان خرید می شود و دیگر این که از کجا معلوم که به تولید منتهی شود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet