خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 08:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحیمی:

برای شناسایی مدیران موفق باید بودجه‌ریزی عملیاتی شود

رییس دیوان محاسبات کشور گفت: مدیری موفق است که بتواند براساس بودجه اهداف سازمان را محقق کند، لذا برای شناسایی این مدیران لازم است بودجه‌ریزی عملیاتی شود.
برای شناسایی مدیران موفق باید بودجه‌ریزی عملیاتی شود رییس دیوان محاسبات کشور گفت: مدیری موفق است که بتواند براساس بودجه اهداف سازمان را محقق کند، لذا برای شناسایی این مدیران لازم است بودجه‌ریزی عملیاتی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/45895.jpg برای,شناسایی,مدیران,موفق,باید,بودجه‌ریزی,عملیاتی,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ امین‌حسین رحیمی با بیان این‌که در حال حاضر عملکرد مدیران براساس رعایت قوانین و مقررات بسیار زیاد سنجیده می‌شود، گفت: لازم است سنجش عملکرد مدیران براساس بودجه‌ای که در اختیارشان قرار گرفته، انجام شود.
وی گفت: وقتی به یک مدیر مسوولیتی سپرده می‌شود باید بگوید که برای انجام کامل این مسوولیت و یا ارائه‌ی خدمت به چه میزان بودجه نیاز دارد و اگر توانست با آن بودجه اهداف سازمان رامحقق کند، مدیر موفقی خواهد بود.
رییس دیوان محاسبات کشور افزود: در حال حاضر ما تعداد زیادی نیروی انسانی حقوق‌بگیر داریم که بسیار مازاد هستند که باید برای آنها برنامه‌ریزی صورت گیرد تا با کاهش آنها این بودجه در تولید هزینه شود و بتوانیم در جای دیگر اشتغال ایجاد کنیم.
رحیمی خاطر نشان کرد: ما به دنبال بیکارکردن نیروی انسانی مازاد در اداره‌ها نیستیم، بلکه باید با بودجه‌ریزی عملیاتی اشتغال ایجاد کرده و موجب تولید رونق شویم و این نیروی مازاد در آنجا کار کند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی تصریح کرد: این موارد یک تکلیف قانونی است که از سال 84 در قانون بودجه و در برنامه‌ی چهارم و پنجم و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری بوده است و ما نیز اخیرا به دولت اعلام کرده‌ایم تا بودجه‌ریزی عملیاتی مورد توجه قرار گیرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet