خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/20 09:17:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقانی مطرح کرد؛

ضرورت توجه دولت به مناطق محروم در لایحه بودجه ۹۳

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: ضرورت دارد دولت در تدوین لایحه بودجه سالا ۹۳ به مناطق محروم و کمتر برخوردار توجه ویژه‌ای داشته باشد.
ضرورت توجه دولت به مناطق محروم در لایحه بودجه ۹۳ عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: ضرورت دارد دولت در تدوین لایحه بودجه سالا ۹۳ به مناطق محروم و کمتر برخوردار توجه ویژه‌ای داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/44574.jpg ضرورت,توجه,دولت,به,مناطق,محروم,در,لایحه,بودجه,۹۳ Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ الله‌وردی دهقانی نماینده مردم ورزقان در آستانه تدوین لایحه بودجه ۱۳۹۳ گفت: ضرورت دارد دولت به مناطق محروم و آسیب دیده توجه ویژهای کند.  
وی با بیان اینکه ایران فقط پایتخت و مراکز استانها نیست گفت: شهرهای مختلف کشورمان و روستاها جزو کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و مردم این مناطق حق بهره برداری عادلانه از تمام امکانات و اعتبارات را دارد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: لایحه بودجه ۹۳ در حال تدوین است که باید توجه به مناطق محروم در یکی از محورهای اصلی این لایحه می‌باشد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده ورزقان در پایان تاکید کرد: امیدوارم مناطق زلزله دیده ارسباران نیز به صورت ویژه مورد توجه مورد قرار گیرد.
اضافه می شود؛ طبق آئین نامه داخلی مجلس دولت مکلف است تا ۱۵ آذرماه سال جاری لایحه بودجه سال ۱۳۹۳ را به مجلس تقدیم کند، هرچند مسئولان اقتصادی دولت قول داده اند پس از ۸ سال در موعد مقرر لایحه را تقدیم مجلس خواهند کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet