خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 08:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مطهری:

تیم مذاکره کننده موفقیت قابل قبولی داشت/فرانسه بلندگوی رژیم صهیونیستی در مذاکرات

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، موفقیت قابل قبولی در مذاکرات ژنو کسب کرد.
تیم مذاکره کننده موفقیت قابل قبولی داشت/فرانسه بلندگوی رژیم صهیونیستی در مذاکرات نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، موفقیت قابل قبولی در مذاکرات ژنو کسب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44017.jpg تیم,مذاکره,کننده,موفقیت,قابل,قبولی,داشت/فرانسه,بلندگوی,رژیم,صهیونیستی,در,مذاکرات Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی مطهری اظهار داشت:عملکرد تیم هسته ای ما از پیشرفت مذاکرات و از اظهارات طرف مقابل معلوم می شود و این دو معیار نشان می دهد که تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران توفیق قابل قبولی کسب کرده است.

وی افزود: تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران در مدت کوتاهی توانست به متن تفاهم نامه ای نزدیک شود و اعضای طرف مقابل هم از اینکه طرف ایرانی پیشنهادهای مشخصی دارد و غیر از چهارچوب کلی درجزییات هم دارای برنامه است و طرح مشخصی را ارائه کرده، اظهار خشنودی کرده اند و از نوع تعامل و گفت وگوی طرف ایرانی راضی هستند.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه با اشاره به نقش فرانسه در مذاکرات ژنو، گفت: فرانسه در این مذاکرات بیشتر بر این موضوع تاکید داشت که تاسیسات آب سنگین اراک تعطیل شود، آنها نظریات رژیم صهیونیستی را در آن جا نمایندگی می کردند.
 
به گزارش ایرنا؛مطهری در مورد اظهارات محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در پایان نشست ژنو که بیان کرده بود کسانی در داخل همصدا با اسرائیلی ها نشوند، گفت: حرف وزیر امور خارجه درست است، زمانی که احساس می کنیم، اسرائیل از این توافق ابراز ناراحتی می کند، پس راهی که ما در مذاکره می رویم، درست است./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet