حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 09:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صلاحی:

سنگ‌اندازی‌های فرانسه در جریان مذاکرات، خواسته صهیونیسم است

نماینده مجلس ابراز عقیده کرد که احتمالا پیش‌قدم شدن فرانسه به منظور مقاومت در مقابل برنامه و مذاکرات در جهت استراتژی صهیونیسم بوده است.
سنگ‌اندازی‌های فرانسه در جریان مذاکرات، خواسته صهیونیسم است نماینده مجلس ابراز عقیده کرد که احتمالا پیش‌قدم شدن فرانسه به منظور مقاومت در مقابل برنامه و مذاکرات در جهت استراتژی صهیونیسم بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44070.jpg سنگ‌اندازی‌های,فرانسه,در,جریان,مذاکرات،,خواسته,صهیونیسم,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباس صلاحی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 ، اظهار داشت: آنچه از جوانب امر و صحبت‌های گفته شده استنباط می‌شود این است که ظاهرا جو خوبی بر مذاکرات حاکم بوده است و با وجود سنگ‌اندازی‌ها مقدمات کار آماده شده است.
وی با بیان اینکه "سنگ‌اندازی‌های فرانسه مطمئنا طبق خواسته صهیونیسم بوده است و برای اعمال دیدگاه‌های آنها انجام شده است" افزود: پیش‌قدم شدن فرانسه به منظور مقاومت در مقابل برنامه و مذاکرات علاوه بر اینکه به دنبال استراتژی صهیونیسم بوده است، ممکن است براساس شرایط موجود خودشان چنین تصمیمی را گرفته باشند.
صلاحی تصریح کرد: با وجود همه این مقاومت‌ها ظاهرا قدم‌های خوبی برداشته شده است. مقدمات ایجاد تفاهم‌نامه بین ایران و غربی‌ها فراهم شده است و امید است در جلسه بعدی، این مقدمات و تصمیمات به مرحله اجرا و عمل برسد.
وی تعطیلی نیروگاه آب سنگین اراک و سایت خنداب را یک گمانه‌زنی رسانه‌ای عنوان کرد و گفت: بیشترین فشار طرف‌های غربی بر تعلیق غنی‌سازی و وارد نشدن اورانیوم غنی شده است و کمتر شاهد این بودیم که خواستار تعطیلی سایت‌ها باشند و بعید می‌دانم که چنین خواسته‌ای داشته باشند.
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان درخصوص لغو تحریم‌ها اظهار کرد: زمانی که گشایش در مسئله هسته‌ای ایران ایجاد شود و تفاهم‌نامه‌ای به امضا برسد، اثرات مثبتی نیز خواهد داشت. این تفاهم‌نامه نشانه اعتماد طرفین به یکدیگر است و براساس اصول و شرایط درست بین‌المللی عمل خواهد شد قطعا راه برای لغو تحریم‌ها و موارد دیگر باز خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، صلاحی اولین خواسته مهم کشور را رفع بلوکه شدن دارایی و پول‌های ایران دانست و گفت: اگر این دارایی که حق کشور است آزاد شود، اتفاق و اثرات خوبی در کشور خواهد داشت و امید است که در مرحله بعد تحریم‌ها برداشته شود اما خواسته اصلی این است که دارایی‌های ایران به کشور برگردد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet