حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 09:54:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی:

تیم مذاکره کننده از تاکتیک‌های خوب برای مقاومت بهره برد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده ایران از تاکتیک های خوبی برای مقاومت و پیشبرد اهداف ایران استفاده کرد.
تیم مذاکره کننده از تاکتیک‌های خوب برای مقاومت بهره برد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده ایران از تاکتیک های خوبی برای مقاومت و پیشبرد اهداف ایران استفاده کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43657.jpg تیم,مذاکره,کننده,از,تاکتیک‌های,خوب,برای,مقاومت,بهره,برد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اصغر زارعی درخصوص مذاکرات ایران و 1+5 گفت: از ابتدا پیش بینی می شد که این دوره از مذاکرات، مذاکرات سنگینی باشد چون بهانه هایی که آمریکا و 1+5 علیه ما در این مدت مطرح می کردند مجدداً قابل بحث و گفتگو شد.

نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مقابل انگیزه مذاکره کنندگان ایرانی که تلاش می کنند توافق نسبی در نتیجه مذاکرات کسب شود به نظر می رسد طرف های مقابل ما در 1+5هم درصدد دستیابی به توافق هستند و اهدافی را دنبال می کنند.
 
عضوفراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: 1+5 به دنبال دست یافتن به توافقی با جمهوری اسلامی است اما با حداقل امتیازات که هنر مذاکره کنندگان ما این است که حداکثر تلاش خود را در حفظ حداکثر منافع ملی داشته باشند.
 
به گزارش مهر؛زارعی با تاکید بر اینکه قضاوت در خصوص عملکرد تیم مذاکره کننده را باید به آینده ای نزدیک که توافقی حاصل شده باشد موکول کنیم، گفت: تیم مذاکره کننده از تاکتیک های خوبی برای مقاومت و پیشبرد مذاکرات استفاده کرده است و آرزو می کنیم با ایستادگی بر منافع ملی مذاکرات را پیش ببرند و از منافع ملی عدول نکنند./
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet