عید سعید فطر
1392/08/20 10:01:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار خبرداد:

آخرین اخبار از پرونده بانک زنجانی

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت:تاکنون یک نامه از سوی بابک زنجانی و وزارت نفت به کمیسیون اصل ۹۰ آمده که در آن وی توضیحاتی را درخصوص نحوه کار و فعالیت هایش با وزارت نفت داده که البته این توضیحات ناقص است.
آخرین اخبار از پرونده بانک زنجانی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:تاکنون یک نامه از سوی بابک زنجانی و وزارت نفت به کمیسیون اصل 90 آمده که در آن وی توضیحاتی را درخصوص نحوه کار و فعالیت هایش با وزارت نفت داده که البته این توضیحات ناقص است. https://cdn.icana.ir/d/019/42720.jpg آخرین,اخبار,از,پرونده,بانک,زنجانی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی پورمختاررئیس کمیسیون اصل 90 مجلس، در خصوص آخرین اخبار از پرونده بابک زنجانی گفت: درحال حاضر منتظریم زنجانی آخرین مستندات را ارائه کند.

وی گفت: تاکنون یک نامه از سوی بابک زنجانی و وزارت نفت به کمیسیون اصل 90 آمده که در آن وی توضیحاتی را درخصوص نحوه کار و فعالیت هایش با وزارت نفت داده که البته این توضیحات ناقص است و به وی اعلام کردیم که نمی توانیم با این نامه قضاوتی داشته باشیم، لذا منتظریم مستندات به دستمان برسد تا آنها را بررسی کنیم.
رئیس کمیسیون اصل90 همچنین از بررسی پرونده واگذاری پتروشیمی بیستون که از سوی وزرارت اطلاعات به کمیسیون اصل 90 ارجاع شده است خبر داد و گفت: این پرونده در حال بررسی است ، کارشناسان مشخص شده اند و قرار است نحوه واگذاری این پتروشیمی به برادران ریختگران از سازمان خصوصی سازی بررسی شود تا اینکه مشخص شود این پتروشیمی به چه شکل واگذار شده آیا تشریفات رعایت گردیده و صلاحیت و اهلیت خریداران آن احراز شده است یا خیر.
 
پورمختار در پاسخ به این سئوال که آیا در خصوص واگذاری این پتروشیمی گزارشی را از دستگاههای مربوطه خواسته اید، گفت:  از دولت یعنی وزارت اقتصادو سازمان خصوصی سازی درخواست کرده ایم تا گزارشی را در این خصوص به کمیسیون ارائه کنند نامه نگاری های انجام شده و کارشناسان این موضوع را پیگیری می کنند.
 
به گزارش مهر،وی همچنین اظهار داشت: در جریان بررسی این پرونده طبیعتا از برادران ریخته گران نیز دعوت می شود تا با حضور در کمیسیون اصل 90 در خصوص واگذاری پتروشیمی بیستون توضیحات خود را ارائه کنند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet