شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/20 11:15:23
سرویس فرهنگی
گروسی: کارنامه خوب و برنامه غیرقابل دفاع موجب ناکامی سجادی شد

گودرزی تنها به کارنامه خود اکتفا نکند/ وزیر پیشنهادی ورزش برای ارایه برنامه خوب تلاش کند

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با موثر خواندن دفاع وزیر پیشنهادی ورزش از برنامه خود، گفت: امیدواریم وزیر جدید پیشنهادی ورزش و جوانان با کارنامه خوبی که دارد تنها به آن تکیه نکرده و برنامه خوبی ارائه دهد زیرا یکی از دلایل ناکامی سجادی با وجود داشتن کارنامه خوب این بود که برنامه‌ای قابل دفاع ارایه نکرد.
گودرزی تنها به کارنامه خود اکتفا نکند/ وزیر پیشنهادی ورزش برای ارایه برنامه خوب تلاش کند عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با موثر خواندن دفاع وزیر پیشنهادی ورزش از برنامه خود، گفت: امیدواریم وزیر جدید پیشنهادی ورزش و جوانان با کارنامه خوبی که دارد تنها به آن تکیه نکرده و برنامه خوبی ارائه دهد زیرا یکی از دلایل ناکامی سجادی با وجود داشتن کارنامه خوب این بود که برنامه‌ای قابل دفاع ارایه نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/51785.jpg گودرزی,تنها,به,کارنامه,خود,اکتفا,نکند/,وزیر,پیشنهادی,ورزش,برای,ارایه,برنامه,خوب,تلاش,کند Icana

حسین گروسی در گفت‌ وگو با خبرنگار فرهنگی خانه ملت، درباره محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان که پس عدم موفقیت نصرالله سجادی در کسب رای اعتماد به مجلس معرفی شد، توضیح داد: گودرزی هم سابقه‌ای طولانی در مدیریت ورزش داشته و از مربیان سرشناس کشور است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، افزود: در سوابق ایشان ریاست فدراسیون تیراندازی کشور، مسئولیت تربیت بدنی جهاد دانشگاهی و فعالیت‌های دانشگاهی متعددی وجود دارد که با این سوابق باز هم باید برنامه درست تدوین کرده و دفاع درستی از این برنامه‌ها داشته باشند.

وی دفاع وزیر پیشنهادی از برنامه خود را در کسب رای اعتماد از مجلس بسیار موثر خواند و گفت:  امیدواریم وزیر جدید پیشنهادی ورزش و جوانان با کارنامه خوبی که دارد تنها به آن تکیه نکرده و برنامه خوبی ارائه دهد زیرا یکی از دلایل ناکامی سجادی با وجود داشتن کارنامه خوب این بود که برنامه‌ای قابل دفاع ارایه نکرد. 

گروسی درباره دلایل عدم کسب رأی اعتماد نصرالله سجادی در مجلس، توضیح داد: ایشان کارنامه خوبی در پیشینه کاری خود داشتند، اما تنها 50 درصد موفقیت در مجلس بر کارنامه خوب متکی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: اما در کنار کارنامه خوب نیاز به برنامه مدون و مدیریت شده وجود دارد که وزیر پیشنهادی در کنار این برنامه بتواند از آن دفاع خوبی داشته باشد.

وی افزود: سجادی از برنامه‌هایش در حوزه جوانان نتوانست آنطور که باید دفاع کرده و برنامه‌هایی که برای توسعه ورزش همگانی، قهرمانی و روستایی داشت قابل قبول نبود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، گفت: با تمام این تفاسیر نمی‌توان از موضوع استعفای ایشان در مجلس ششم صرف نظر کرد و این موضوع را در عدم کسب موفقیت ایشان نادیده گرفت، اما به هر حال انسان‌ها ممکن است در طول مدیریت خود دچار اشتباهاتی شده باشند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet