خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/20 11:01:06
سرویس اقتصادی
کشتی آرای در گفت و گو با خانه ملت مطرح کرد:

تاثیر مذاکرات هسته ای ایران بر نرخ طلا/ نوسان قیمت جزء ویژگی‌های ذاتی بازار طلا است

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در خصوص قیمت سکه و طلا در ماههای گذشته گفت: قیمت سکه و طلا در روزهای اخیر به مانند چهار ماه گذشته بانوساناتی مواجه بوده وباید توجه داشت که نوسان قیمت جزء ویژگی‌های ذاتی بازار طلا است.
تاثیر مذاکرات هسته ای ایران بر نرخ طلا/ نوسان قیمت جزء ویژگی‌های ذاتی بازار طلا است رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در خصوص قیمت سکه و طلا در ماههای گذشته گفت: قیمت سکه و طلا در روزهای اخیر به مانند چهار ماه گذشته بانوساناتی مواجه بوده وباید توجه داشت که نوسان قیمت جزء ویژگی‌های ذاتی بازار طلا است. https://cdn.icana.ir/d/019/46867.jpg تاثیر,مذاکرات,هسته,ای,ایران,بر,نرخ,طلا/,نوسان,قیمت,جزء,ویژگی‌های,ذاتی,بازار,طلا,است Icana

کشتی آرای در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص نوسانات قیمت طلا و سکه در روز گذشته، گفت: قیمت سکه و طلا در روز گذشته به مانند ماههای اخیر تغییرات جزئی را تجربه کرد البته به دلیل افزایش قیمت جزئی دلار، قیمت طلا و ارز در مقطعی با افزایش روبرو شد که ساعاتی بعد تعدیل شد وباید توجه داشت که نوسان قیمت جزء ویژگی‌های ذاتی بازار طلا است

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر افزود: در حال حاضر در دنیا موضوع مهم و تاثیر گذاری به لحاظ سیاسی و اقتصادی رخ نداده است که بر قیمت طلا تاثیر جدی داشته باشد البته نتایج مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5می تواند بر قیمت طلا تاثیر داشته باشد اما نکته قابل توجه این است که تاثیرات این مذاکرات مهم نیز سقف و کفی خواهد داشت.

وی ادامه داد: باید در نظر داشت که  قیمت جهانی طلا در ماههای اخیر در کل روند نزولی داشته است و با کاهش نسبی قیمت ارز در کشورمان همزمان شده است و این موضوعات به کاهش نرخ سکه و طلا در بازار منتهی شده است.

کشتی آرای در خصوص قیمت سکه در بازار افزود: در حال حاضر قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم و جدید در بازار یکسان و 925 هزار تومان است و هیچگونه حبابی ندارد.

وی در خصوص قیمت سکه و طلا درروزهای آینده گفت: تجربه قیمت سکه و طلا در بازارهای جهانی و همچنین نرخ ارز در روزهای گذشته از تغییرات قیمتی محدود در بازار طلا و سکه حکایت می کند لذا افزایش و یا کاهش قیمت کاذب طلا و سکه اتفاق نخواهد افتاد.   

کشتی آرای افزود: نکته ای که نباید فراموش کرد این است که سیاست های پولی و تغییرات قیمت ارز در قیمت طلا نقش خواهد داشت.  

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر  یادآور شد: امروز قیمت جهانی هر اونس طلا با کاهش دو دلاری در بازارهای جهانی به 1287دلار رسیده است که تغییرات جزئی قیمت طلا را ثابت می کند و باعث خواهد شد در داخل کشور نیز قیمت طلا و سکه تغییر قابل توجهی نداشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet