حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 10:53:07
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا خبرداد:دیدار روحانی با مجمع نمایندگان استان زنجان و اقلیت‌های مذهبی

زمان حضور وزیر پیشنهادی ورزش در فراکسیون اصولگرایان‌رهروان ولایت

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس از حضور گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش در نشست صبح روز یکشنبه (۲۶ آبان) این فراکسیون خبرداد.
زمان حضور وزیر پیشنهادی ورزش در فراکسیون اصولگرایان‌رهروان ولایت نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس از حضور گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش در نشست صبح روز یکشنبه (26 آبان) این فراکسیون خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/42756.jpg زمان,حضور,وزیر,پیشنهادی,ورزش,در,فراکسیون,اصولگرایان‌رهروان,ولایت Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به معرفی محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی رئیس‌جمهور به مجلس، گفت: به‌طور حتم نمایندگان در هفته جاری تا روز (یکشنبه 26 آبان) باید سوابق و عملکرد این وزیر پیشنهادی را مورد بررسی قرار دهند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، از حضور محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در نشست صبح روز (یکشنبه 26 آبان) شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس خبر داد و افزود: گودرزی در این نشست توضیحاتی را درباره سوابق خود ارائه کرده و اعضای فراکسیون نظرات و سؤالات خود را مطرح می‌کنند.

دیدار امروز رئیس‌جمهور با مجمع نمایندگان استان زنجان و مجمع نمایندگان اقلیت‌های مذهبی مجلس

سبحانی‌نیا با اعلام اینکه دکتر روحانی امروز (دوشنبه 20 آبان) با مجمع نمایندگان استان زنجان و مجمع نمایندگان اقلیت‌های دینی و مذهبی مجلس دیدار خواهد کرد، تصریح کرد: در هفته‌های اخیر رئیس‌جمهور با مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی، اصفهان و فارس دیدار کرده  است، از این‌رو در این نشست‌ موضوعات، دغدغه‌ها و مشکلات مربوطه مورد بررسی و بحث قرار می‌گیرد.

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، با اشاره به بروز حوادث ترور و قتل مسئولان کشور از احتمال حضور محمود علوی وزیر اطلاعات در نشست هفته آینده کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس خبر داد و افزود‌: قطعا کمیسیون این حوادث و موضوعات را با حضور مسئولان مربوطه مورد رسیدگی قرار می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet