حلول ماه ربیع الاول
1392/08/21 07:50:59
سرویس اقتصادی
مصباحی مقدم در گفتگو با خانه ملت: موانع بهبود کسب و کار برطرف نشده است

برخی اظهارات دولتی‌ها تاثیر منفی بر اقتصاد گذاشت/ امیدواریم سخنان نسنجیده نشنویم

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: هنوز بخش خصوصی و صاحبان بنگاههای خصوصی احساس می کنند تکلیفشان نسبت به نرخ ارز و وضعیت سیاسی و اقتصادی روشن نیست و موانعی که در سیستم اداری کشور برای بهبود فضای کسب و کار وجود دارد برطرف نشده است.
برخی اظهارات دولتی‌ها تاثیر منفی بر اقتصاد گذاشت/ امیدواریم سخنان نسنجیده نشنویم رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: هنوز بخش خصوصی و صاحبان بنگاههای خصوصی احساس می کنند تکلیفشان نسبت به نرخ ارز و وضعیت سیاسی و اقتصادی روشن نیست و موانعی که در سیستم اداری کشور برای بهبود فضای کسب و کار وجود دارد برطرف نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/50443.jpg برخی,اظهارات,دولتی‌ها,تاثیر,منفی,بر,اقتصاد,گذاشت/,امیدواریم,سخنان,نسنجیده,نشنویم Icana

غلامرضا مصباحی مقدم در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه هنوز بخش خصوصی تصویر روشنی از وضعیت اقتصادی و اجتماعی ندارد و تکلیفش روشن نیست در ارزیابی عملکرد 100 روزه دولت گفت: شرایط فعلی شرایط رکود بیشتر و دست روی دست گذاشتن و بلاتکلیفی بخش خصوصی است.

نماینده مردم تهران،‌ ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی افزود: هنوز بخش خصوصی و صاحبان بنگاههای خصوصی احساس می کنند تکلیفشان نسبت به نرخ ارز و وضعیت سیاسی و اقتصادی روشن نیست و موانعی که در سیستم اداری کشور برای بهبود فضای کسب و کار وجود دارد برطرف نشده است.

وی با بیان اینکه عملکرد دولت دربخش اقتصادی نسبتا مثبت بوده و رفتار دولت آرامشی را به اقتصاد کشور تزریق کرده است، گفت: چند اظهار نظر ناپخته از سوی برخی وزرا یا رییس کل بانک مرکزی مطرح شد که اثر منفی بر اقتصاد داشت که ما آن را نشانه تازه کار بودن دولت می دانیم وامیدواریم دیگراز این سخنان متناقض و نسنجیده از دولت نشنویم.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه تصمیم دولت درشناسایی مشکلات در کوتاه مدت نسبتا موفق بوده است، ‌افزود: دولت می تواند بهترین استفاده را از فضای آرامش به وجود آمده ببرد و بنا را بر این بگذارد که موانعی که بر سر راه تولید است برطرف کند و نقدینگی دست مردم را با سازوکاری جمع آوری و این منابع را به سمت تولید هدایت کند در این صورت تولید رشد می کند و اشتغال و رفاه مردم افزایش می یابد./

پاین پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet