حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 12:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طلا:

رأی عدم اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی عجیب نیست

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: اگر یک و یا حتی چند وزیر پیشنهادی از مجلس رأی اعتماد کسب نکنند، به معنی بی‌اعتمادی به کل دولت نیست.
رأی عدم اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی عجیب نیست نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: اگر یک و یا حتی چند وزیر پیشنهادی از مجلس رأی اعتماد کسب نکنند، به معنی بی‌اعتمادی به کل دولت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/43538.jpg رأی,عدم,اعتماد,مجلس,به,وزرای,پیشنهادی,عجیب,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین طلا اظهارداشت: بر اساس قانون نمایندگان مردم در خانه ملت اختیار دارند که در مورد وزرای پیشنهادی دولت‌ها بررسی و تحقیق کرده و در نهایت بر اساس نظر خودشان رأی بدهند.

وی تصریح کرد:این اختیار قانونی نمایندگان و درنهایت کل مجلس است که به در مورد وزرای پیشنهادی دولت‌ها، اظهارنظر کرده و به آنها رأی اعتماد بدهد و یا وی اعتماد لازم را نداشته باشد.
 
*رأی عدم اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی عجیب نیست
 
این نماینده مجلس افزود:به طور قطع نمایندگان مجلس دیدگاه‌هایی داشته و با استفاده از نظرات کارشناسی و بررسی‌هایی که انجام می‌دهند در مورد وزرای پیشنهادی به جمع‌بندی می‌رسند و تاکنون ده‌ها وزیر از مجلس رأی اعتماد گرفته و تعدادی نیز با رأی عدم اعتماد روبه‌رو شده‌اند.
 
طلا با اشاره به رأی عدم اعتماد مجلس به 3 گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت ورزش و جوانان گفت:‌ این موضوع امر عجیبی نیست و نباید به معنی بی اعتماد به کل دولت تعبیر شود.
 
وی افزود: تا امروز همه وزرای پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌ها از مجلس رأی اعتماد گرفته و تنها وزارت ورزش و جوانان باقی مانده است، لذا مجلس در همین مدت کوتاه فعالیت دولت ثابت کرده که به دنبال تعامل و همراهی با قوه مجریه است.
 
به گزارش فارس،نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: نمایندگان مردم در خانه ملت هرگز به دنبال ایجاد چالش و حاشیه برای دولت نیستند و امیدواریم هر چه سریع‌تر موضوع انتخاب وزیر وزارتخانه ورزش و جوانان حل شود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet