عید سعید فطر
1392/08/20 13:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

ماموریت فرانسه در مذاکرات ژنو تکرار سیاست‌های کاخ سفید بود

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ما برای ملت فرانسه متأسفیم که دولت این کشور آشکارا در کنترل عملیاتی صهیونیستها قرار دارد و در مذاکرات ژنو منویات آمریکا را دنبال می‌کرد.
ماموریت فرانسه در مذاکرات ژنو تکرار سیاست‌های کاخ سفید بود نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ما برای ملت فرانسه متأسفیم که دولت این کشور آشکارا در کنترل عملیاتی صهیونیستها قرار دارد و در مذاکرات ژنو منویات آمریکا را دنبال می‌کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/42859.jpg ماموریت,فرانسه,در,مذاکرات,ژنو,تکرار,سیاست‌های,کاخ,سفید,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارشکنی‌های فرانسه در جریان مذاکرات ایران با 1+5 در ژنو گفت: دولت فرانسه در مذاکرات ژنو به نیابت از رژیم صهیونیستی و آمریکا اظهاراتی را مطرح می‌کرد.

وی افزود: به بیان دیگر می‌توان گفت که مواضع اخیر فرانسه در مذاکرات اظهاراتی بود که این کشور به نیابت از آمریکا مطرح می‌کرد و منویات آمریکا را به پیش می‌برد و این مأموریت را بر عهده گرفته بود که این خود هم باعث تأسف است؛ آمریکایی‌ها برای حفظ ژست دیپلماتیک خود، فرانسه را مامور به تکرا سیاست‌های کاخ سفید در مذاکرات ژنو کرده بودند.
 
نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ما از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تشکر می‌کنیم که همانطور که رهبری گفتند به عنوان فرزندان انقلاب از دستاوردهای هسته‌ای کشور دفاع کردند.
 
به گزارش فارس،حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: غنی‌سازی اورانیم در داخل کشور و برخورداری از چرخه کامل هسته‌ای جز خطوط قرمز ما در مذاکرات است و طرفهای مذاکره‌کننده باید بدانند که ما بر سر این موارد مذاکره یا معامله نخواهیم کرد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet