حلول ماه ربیع الاول
1392/08/24 08:32:40
سرویس اقتصادی
خسروی مطرح کرد:

مشکلات مدیریتی، واقعیت امروز ایرلاین ها/مسئولین تاخیر ایرلاین‌ها را طبیعی قلمداد نکنند

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه برخی مشکلات ایرلاین‌ها به تحریم و بخشی دیگر نیز به عدم مدیریت مناسب برمی‌گردد، لذا تمامی تاخیرهای شرکت‌های هواپیمایی را نمی‌توان ناشی از تحریم‌های بین‌المللی دانست،گفت:اینکه برخی مسئولین تاخیر ایرلاین‌ها را طبیعی قلمداد می‌کند پذیرفتنی نیست.
مشکلات مدیریتی، واقعیت امروز ایرلاین ها/مسئولین تاخیر ایرلاین‌ها را طبیعی قلمداد نکنند عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه برخی مشکلات ایرلاین‌ها به تحریم و بخشی دیگر نیز به عدم مدیریت مناسب برمی‌گردد، لذا تمامی تاخیرهای شرکت‌های هواپیمایی را نمی‌توان ناشی از تحریم‌های بین‌المللی دانست،گفت:اینکه برخی مسئولین تاخیر ایرلاین‌ها را طبیعی قلمداد می‌کند پذیرفتنی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/45760.jpg مشکلات,مدیریتی،,واقعیت,امروز,ایرلاین,ها/مسئولین,تاخیر,ایرلاین‌ها,را,طبیعی,قلمداد,نکنند Icana

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات رییس جدید سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر اینکه مردم تاخیرهای شرکت‌های هواپیمایی را تحمل کنند، گفت: اینگونه اظهار نظرات در حالی مطرح می‌شود که ایرلاین‌ها تصمیم به افزایش و آزادسازی نرخ بلیت هواپیما را گرفته‌اند، که این برخلاف ادعای مسئولین شرکت‌های هواپیمایی در خصوص افزایش ارتقاء کیفیت خدمات است.

نماینده مردم سمنان و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: رییس جدید سازمان هواپیمایی کشوری در حالی از طبیعی بودن تاخیر پروازها سخن می‌گوید که در هیچ کجای دنیا این امر طبیعی و عادی نیست و اگر در برخی از کشورها ایرلاین‌ها مسافرین خود را با تاخیر جابه‌جا کنند حداقل از مردم خود عذرخواهی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: وقتی رییس سازمان هواپیمایی اینگونه با مردم صحبت می‌کند و تاخیر ایرلاین‌ها را طبیعی قلمداد می‌کند، اظهارات معاونین دون پایه این سازمان از همین امروز مشخص خواهد بود.

خسروی اظهار کرد: مسئولین سازمان هواپیمایی کشوری نرخ بلیت را به قیمت تمام شده به مردم می‌فروشند در حالی که کمترین کیفیت و خدمات را به مردم ارائه می‌دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، عنوان کرد: در شرایط فعلی افراد باتجربه و کاردان بسیاری در کشور وجود دارند که می‌توانند سکان سازمان هواپیمایی کشوری را در دست گرفته و مشکلات و معضلات آن‌را برطرف کنند، لذا اگر افرادی نمی‌توانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند بهتر است جای خود را به اشخاص شایسته‌تر بدهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: برخی مشکلات ایرلاین‌ها به تحریم و بخشی دیگر نیز به عدم مدیریت مناسب برمی‌گردد، لذا تمامی تاخیرهای شرکت‌های هواپیمایی را نمی‌توان ناشی از تحریم‌های بین‌المللی دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet