خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 12:23:24
سرویس اجتماعی
شهیدی در گفت وگو با خانه ملت:

تکذیب مطالبات 6 هزار میلیاردی ایثارگران/ پرداخت32 درصد معوقات از محل سهام پتروشیمی/پرداخت مطالبات تا تابستان سال آتی

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تا اول تابستان سال آینده تمامی معوقات ایثارگران با فروش دارایی‌های بنیاد شهید پرداخت خواهد شد، گفت: طی یک ماه اخیر ۳۲ درصد از معوقات ایثارگران با فروش سهام پتروشیمی آنان پرداخت شده است.
تکذیب مطالبات 6 هزار میلیاردی ایثارگران/ پرداخت32 درصد معوقات از محل سهام پتروشیمی/پرداخت مطالبات تا تابستان سال آتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تا اول تابستان سال آینده تمامی معوقات ایثارگران با فروش دارایی‌های بنیاد شهید پرداخت خواهد شد، گفت: طی یک ماه اخیر 32 درصد از معوقات ایثارگران با فروش سهام پتروشیمی آنان پرداخت شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/46854.jpg تکذیب,مطالبات,6,هزار,میلیاردی,ایثارگران/,پرداخت32,درصد,معوقات,از,محل,سهام,پتروشیمی/پرداخت,مطالبات,تا,تابستان,سال,آتی Icana

سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه رقم دقیق معوقات ایثارگران 3 هزار و 800 میلیارد تومان است، گفت: تاکنون بنیاد شهید و امور ایثارگران موفق شده با فروش سهام پتروشمی ایثارگران 32 درصد معوقات آنان را پرداخت کند.

وی ادامه داد: شایعه‌ای که در خصوص میزان معوقات ایثارگران مطرح بود رقمی در حدود 6 هزار میلیارد تومان بود که این میزان از سوی سازمان  برنامه تایید نشده و همان میزان 3 هزار و 800 میلیارد تومان مورد تایید است.

شهیدی با بیان اینکه در ازای پرداخت معوقات ایثارگران دولت دهم دو نیروگاه و مقداری از سهام پتروشیمی را به بنیاد شهید و امور ایثارگران داده بود، تاکید کرد: در بدو ورود به بنیاد شهید موفق شدیم سهمیه پتروشیمی ایثارگران را فروخته و حدود 32 درصد از معوقات آنان را ظرف مدت 40 روز بپردازیم.

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران با تاکید بر اینکه تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت هرچه سریع‌تر معوقات ایثارگران است، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران تصمیم داشت سهام نیروگاه‌های خود را بابت معوقات ایثارگران به آنان واگذار کرده و با ورود سهام به بورس امکان سرمایه‌گذاری را برای آنان فراهم کند که این پیشنهاد مورد قبول افراد قرار نگرفت.

وی با بیان اینکه عده‌ای از ایثارگران با واگذاری سهام نیروگاه به آنان در قبال معوقات‌شان موافقت نکردند، تصریح کرد: بنیاد شهید وامور ایثارگران بر این مبنا تصمیم گرفت نیروگاه‌ها را در معرض فروش قرار داده تا بتواند مقداری از معوقات ایثارگران را بپردازد.

شهیدی یادآور شد: تلاش بنیاد بر این است که مقداری از معوقات ایثارگران را قبل از عید به آن‌ها بپردازد  و مابقی را نیز بعد از عید و تا قبل از آغاز فصل تابستان تسویه کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد شهید در حال حاضر پولی برای پرداخت معوقات ایثارگران در دست ندارد مگر اینکه سرمایه بنیاد تبدل به پول شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet