حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 11:42:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

در مذاکرات ژنو اقتدار ایران در سطح جهانی اثبات شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:در حقیقت فرانسه، رژیم صهیونیستی و آمریکا را در این مذاکرات نمایندگی می‌کرد و تلاش می‌کرد تا برخی خواسته‌های غیرمنطقی را مطرح کند.
در مذاکرات ژنو اقتدار ایران در سطح جهانی اثبات شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:در حقیقت فرانسه، رژیم صهیونیستی و آمریکا را در این مذاکرات نمایندگی می‌کرد و تلاش می‌کرد تا برخی خواسته‌های غیرمنطقی را مطرح کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43096.jpg در,مذاکرات,ژنو,اقتدار,ایران,در,سطح,جهانی,اثبات,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات ایران و کشورهای عضو 1+5 گفت: این دوره از مذاکرات ایران با کشورهای عضو 1+5 از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و وزرای خارجه بزرگترین قدرت‌های جهانی برای تفاهم گردهم آمده بودند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مذاکرات فرانسه به دنبال نوعی تقسیم کار در بین کشورها در جهت کارشکنی در مذاکرات بود، گفت: در حقیقت فرانسه، آمریکا و رژیم صهیونیستی را در این مذاکرات نمایندگی می‌کرد و تلاش می‌کرد تا برخی خواسته‌های غیرمنطقی را مطرح کند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: خوشبختانه در این دوره از مذاکرات اقتدار ایران در سطح جهانی اثبات شد و کشورهای غربی مجبور به رسمیت شناختن حق ایران در حوزه غنی‌سازی شدند اما با این کار باید به طور رسمی به این مسئله اعتراف کنم.
 
به گزارش فارس، جهانگیرزاده ابراز امیدواری کرد که با مقاومت ایران حقوق حقه ملت ایران به رسمیت شناخته شود و تحریم‌های ظالمانه علیه ایران برداشته شود./
 پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet